Otevřeli jsme úžasnou terasu v budově Flow. Naši klienti ze všech našich pražských center si mohli vychutnat letní party a dechberoucí výhledy při západu slunce nad Prahou na střešní terase budovy Flow jako první.

Bylo to krásné odpoledne, a ještě krásnější večer, se skvělým jídlem a pitím. Úžasnou atmosféru podtrhla hra na saxofon Daniela Otiska / DEESAX, který patří mezi TOP3 v ČR/SK. Jeho hudba nás roztančila. Skvělým osvěžením v krásném letním počasí byl drink Martini Fiero & Tonic.

Terasa o celkové ploše 900 m2 se nachází na střeše ikonické budovy Flow v samém centru metropole. Využít ji lze nejen pro relax, ale také pro pracovní schůzky nebo pro organizaci eventů pod širým nebem. Na terase je k dispozici také plně vybavený bar s profesionální obsluhou. Přístup na ni mají nejen klienti Scott.Weber z budovy Flow, ale také všichni naši klienti z ostatních center, a to od 16. srpna.

Servisované kanceláře a prémiový coworking od společnosti Scott.Weber Workspace v ikonické budově Flow obsadily v červnu 2021 první místo v soutěži Kanceláře roku v kategorii Hub & Coworking.

Už teď se těšíme na příští osobní setkání, kde spolu objevíme naše další místo, kde se práce stane zážitkem.

Děkujeme za Váš zájem.

Máte zájem o zkušební den zdarma nebo o prohlídku? Stačí, když nám zanecháte níže své údaje. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace