Uspořádali jsme slavnostní otevření terasy na střeše budovy Flow

Otevřeli jsme úžasnou terasu v budově Flow. Naši klienti ze všech našich pražských center si mohli vychutnat letní party a dechberoucí výhledy při západu slunce nad Prahou na střešní terase budovy Flow jako první.

Bylo to krásné odpoledne, a ještě krásnější večer, se skvělým jídlem a pitím. Úžasnou atmosféru podtrhla hra na saxofon Daniela Otiska / DEESAX, který patří mezi TOP3 v ČR/SK. Jeho hudba nás roztančila. Skvělým osvěžením v krásném letním počasí byl drink Martini Fiero & Tonic.

Terasa o celkové ploše 900 m2 se nachází na střeše ikonické budovy Flow v samém centru metropole. Využít ji lze nejen pro relax, ale také pro pracovní schůzky nebo pro organizaci eventů pod širým nebem. Na terase je k dispozici také plně vybavený bar s profesionální obsluhou. Přístup na ni mají nejen klienti Scott.Weber z budovy Flow, ale také všichni naši klienti z ostatních center, a to od 16. srpna.

Servisované kanceláře a prémiový coworking od společnosti Scott.Weber Workspace v ikonické budově Flow obsadily v červnu 2021 první místo v soutěži Kanceláře roku v kategorii Hub & Coworking.

Už teď se těšíme na příští osobní setkání, kde spolu objevíme naše další místo, kde se práce stane zážitkem.

Další příspěvky

Články z oboruDoporučujeme
07. 09. 2023
Čas čtení 4 min. Coworking je stále populárnější u živnostníků, malých i velkých firem. Co je zdrojem jeho úspěchu…

Děkujeme, že máte zájem.

Naši specialisté vás brzy kontaktují. Věříme, že společně najdeme nejlepší řešení dle vašich potřeb.

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 723 244 537 .

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis