Kariéra ve Scott.Weber

Jedinečné prostředí, kde vás práce bude bavit

Live your workday. Tak zní hlavní motto společnosti Scott.Weber Workspace. Prioritou tak je vytvořit jedinečné pracovní prostředí, kde se klienti rádi setkávají, navzájem se inspirují a podporují. To samé platí i pro členy našeho týmu, ke kterému se můžete přidat i vy!

Staňte se součástí týmu Scott.Weber Workspace

Do svých řad rádi přivítáme nové týmové hráče, kteří se budou s nadšením a energií podílet na budování nových center a rozšiřování naší komunity. Našim posláním je Naším posláním je být tvůrci nejlepších pracovních dní a inspirativního prostředí, kde jsou lidé vždy na prvním místě. ⭐

Hledáme komunikativní osobnosti s reprezentativním vystupováním, na které se budeme moci spolehnout. Přidejte se k nám.

Volné pozice

Praha

Ve Scott.Weber Workspace hledáme akčního parťáka do sehraného týmu. Budete mít možnost řídit výstavbu fit-outů v nádherných prostorách po celé Praze i mimo ni, budete se podílet na zajištění bezvýpadkového provozu center, komunikovat s manažery center nebo řídit dodavatele při řešení stavebních úprav.

Praha

Ve Scott.Weber Workspace hledáme pro CEO a zakladatele společnosti zkušenou výkonnou asistentku/ta. Tato role bude klíčová pro umožnění větší koncentrace CEO na strategické rozhodování a vedení společnosti. Práce je vhodná pro dynamickou, energickou a organizovanou osobnost.

Praha

Jako Sales Manager u nás budete mít po zaučení na starosti administrativu a vedení celého obchodního procesu, od vybudování obchodních poptávek, jejich evidenci, přes prezentaci a ukázku našich center, až po uzavření smlouvy v oblasti servisovaných kanceláří. Hledáme kolegyni/kolegu se silnými vyjednávacími a prezentačními schopnostmi, který dokáže určit správnou strategii a dotáhnout obchod.

Praha

Hledáme výjimečnou osobnost, která se nebojí být slyšet a vidět, povede tým a bude vytvářet marketingové strategie pro růst a rozvoj značky.

Praha

Na tuto pozici je ideálním kandidátem či kandidátkou někdo, kdo má rád interakce s lidmi a užívá si reporting o dynamickém životě kolem sebe, chce se it novým věcem a vyzkoušet si různé marketingové disciplíny.

Praha

Scott.Weber Workspace hledá do týmu Workspace&Design architekta(ku) / designéra(ku) s minimálně 3 roky zkušeností v navrhování komerčních interiérů (administrativních nebo hotelových staveb), space planning.

Praha

Co je náplní práce Community Leadera? Provozování bezproblémového chodu kancelářského centra a neustálé vylepšování úrovně poskytovaných služeb. Udržování ideálního pracovního prostředí s důrazem na jeho design, atraktivitu, 100% čistotu. Vytvoření a udržení fungujícího prostředí mezi našimi členy a podpora růstu komunity.

Praha

Community Representative je srdcem a duší každého našeho centra a proto bychom mezi námi rádi přivítali přátelské, klientsky orientované osobnosti se smyslem pro zodpovědnost a detail. Pokud jste to právě vy, rádi o vás uslyšíme a těšíme se na vás!

Praha

Recepční – Barista / Community Representative – Barista je srdcem a duší každého centra a proto bychom mezi námi rádi přivítali přátelské klientsky orientované osobnosti se smyslem pro zodpovědnost a detail. Pokud jsi to právě ty, rádi o tobě uslyšíme.

Praha

Hledáme mladého, energického a komunikativního kolegu, kte se chce stát součástí našeho týmu jako Recepční – Community Representative. Tato role není jen o práci, je to možnost být srdcem a duší našeho centra. Hledáme někoho, kdo rád komunikuje s lidmi, je zodpovědný a má oko pro detail. Pokud se v tomto vidíš, určitě tě rádi poznáme! 

Společnost Scott.Weber Workspace již od roku 2009 poskytuje klientům flexibilní a inspirativní pracovní prostředí. Nyní je lídrem a jedničkou v tomto oboru na českém trhu. Koncept privátních servisovaných kanceláří doplněný o prémiový coworking nabízí v nejatraktivnějších pražských lokalitách.

Proč Scott.weber

Co si u nás zamilujete

Děkujeme, že máte zájem.

Naši specialisté vás brzy kontaktují. Věříme, že společně najdeme nejlepší řešení dle vašich potřeb.

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 723 244 537 .

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis