Kariéra ve Scott.Weber

Jedinečné prostředí, kde vás práce bude bavit

Místo, kde se práce stane zážitkem. Tak zní hlavní motto naší společnosti Scott.Weber Workspace. Prioritou tak je vytvořit jedinečné pracovní prostředí, kde se klienti rádi setkávají, navzájem se inspirují a podporují. To samé platí i pro členy našeho týmu, ke kterému se můžeš přidat i Ty!

Staňte se součástí týmu Scott.Weber Workspace

Do svých řad rádi přivítáme nové týmové hráče, kteří se budou s nadšením a energií podílet na budování nových center a rozšiřování naší komunity. Našim posláním je klientům přinášet takové zážitky a péči, aby se cítili jako v pětihvězdičkovém hotelu.

Hledáme komunikativní osobnosti s reprezentativním vystupováním, na které se budeme moci spolehnout. Přidej se k nám.

Volné pozice

Praha

Jako Sales Manager u nás budete mít po zaučení na starosti administrativu a vedení celého obchodního procesu, od vybudování obchodních poptávek, jejich evidenci, přes prezentaci a ukázku našich center, až po uzavření smlouvy v oblasti servisovaných kanceláří. Hledáme kolegyni/kolegu se silnými vyjednávacími a prezentačními schopnostmi, který dokáže určit správnou strategii a dotáhnout obchod.

Praha

V roli finančního manažera odpovídáte za řízení finanční divize vč. malého týmu přímých podřízených a externí finanční a mzdové účtárny, za určování finanční strategie, plnění strategických a finančních cílů, kde ve spolupráci s managementem se budete podílet na dodání podpory klíčovým divizím společnosti, podpoře obchodní strategie a zajištění růstu společnosti.

Praha

Hledáme odborníka v oblasti provozního řízení podpůrných procesů firmy, který zajistí plynulý provoz a správu našich 12 pražských kancelářských center a dodání těch nejlepších podpůrných služeb pro komunitní týmy pečující o naše klienty sdílených kanceláří a coworkingu v takovém rozsahu a v takové kvalitě, abychom mohli dostát svému mottu: “Navrhujeme, vytváříme a provozujeme pracovní prostory, kde se práce stane zážitkem”.

Praha

Hledáme odborníka s jasnými marketingovými vizemi, které umí převést v marketingové strategie. Pozice Marketing Managera je strategická pozice pro rozvoj nejen značky Scott.Weber Workspace, ale zejména našich produktů flexi kanceláří, coworkingu, eventové prostory a také rozvoj naší komunity, kterou chceme udržet neustále propojenou, spokojenou a produktivní.

Praha

Barista/Community Associate je srdcem a duší každého centra a proto bychom mezi námi rádi přivítali přátelské klientsky orientované osobnosti se smyslem pro zodpovědnost a detail. Pokud jsi to právě Ty, rádi o Tobě uslyšíme.

Praha

Do naší dynamicky se rozvíjející společnosti hledáme zákaznicky orientovanou osobu, která miluje multitasking, má ráda sociální interakci a komunikaci, a naplňuje ji plnit potřeby a přání našich klientů.

Máš silnou osobnost, umíš jít ostatním příkladem a víš, že ďábel je ukryt v detailu? Umíš si svou práci zorganizovat a jasně si stanovit priority? Máš schopnost motivovat a inspirovat ostatní k dosahování výjimečných výsledků? Tak to hledáme právě tebe!

Praha

Hledáme akčního kolegu/kolegyni na pozici Facility specialista do týmu v Scott.Weber, lídra v oboru flexibilních kanceláří a coworkingu. S plánovaným růstem počtu center hledáme posilu, spolehlivého „parťáka“ do týmu. Jedná se o velmi různorodou činnost, komunikaci jak s dodavateli, tak i s ostatními týmy v rámci skupiny Scott.Weber.

Praha

Do našeho týmu hledáme komunikativní kolegy/gyně na pozici Recepční – Community Associate.

Community Associate je srdcem a duší každého našeho centra a proto bychom mezi námi rádi přivítali přátelské, klientsky orientované osobnosti se smyslem pro zodpovědnost a detail. Pokud jste to právě Vy, rádi o Vás uslyšíme a těšíme se na Vás!

Praha

Co je náplní práce Community Managera? Provozování bezproblémového chodu kancelářského centra a neustálé vylepšování úrovně poskytovaných služeb. Udržování ideálního pracovního prostředí s důrazem na jeho design, atraktivitu, 100% čistotu. Vytvoření a udržení fungujícího prostředí mezi našimi členy a podpora růstu komunity…

Společnost Scott.Weber Workspace již od roku 2009 poskytuje klientům flexibilní a inspirativní pracovní prostředí. Nyní je lídrem a jedničkou v tomto oboru na českém trhu. Koncept privátních servisovaných kanceláří doplněný o prémiový coworking nabízí v nejatraktivnějších pražských lokalitách.

Proč Scott.weber

Co si u nás zamilujete

Děkujeme za Váš zájem.

Máte zájem o zkušební den zdarma nebo o prohlídku? Stačí, když nám zanecháte níže své údaje. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 


Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis