Kariéra ve Scott.Weber

Jedinečné prostředí, kde vás práce bude bavit

Místo, kde se práce stane zážitkem. Tak zní hlavní motto naší společnosti Scott.Weber Workspace. Prioritou tak je vytvořit jedinečné pracovní prostředí, kde se klienti rádi setkávají, navzájem se inspirují a podporují. To samé platí i pro členy našeho týmu, ke kterému se můžeš přidat i Ty!

Staňte se součástí týmu Scott.Weber Workspace

Do svých řad rádi přivítáme nové týmové hráče, kteří se budou s nadšením a energií podílet na budování nových center a rozšiřování naší komunity. Našim posláním je klientům přinášet takové zážitky a péči, aby se cítili jako v pětihvězdičkovém hotelu.

Hledáme komunikativní osobnosti s reprezentativním vystupováním, na které se budeme moci spolehnout. Přidej se k nám.

Volné pozice

Praha – Nové město

Jako Sales Manager u nás budeš mít na starosti vedení celého obchodního procesu, od vybudování obchodních poptávek, přes prezentaci a ukázku našich center až po uzavření smlouvy v oblasti servisovaných kanceláří. Hledáme zkušeného obchodního zástupce se silnými vyjednávacími schopnostmi, který dokáže určit správnou strategii a dotáhnout obchod.

Praha – Nové město

Na této pozici budeš prvním kontaktem klienta s firmou. Svým chováním a jednáním budeš budovat a udržovat pozitivní vztah k zákazníkovi. Vaší hlavní odpovědností je administrativní podpora chodu centra a zajištění spokojenosti klientů.

Praha – Nové město

Staň se architektem pro předního poskytovatele moderního pracovního prostředí! Tvým hlavním úkolem bude tvorba inovativních architektonických konceptů nových center a navrhování designu interiéru. Součástí práce je tak příprava skic tužkou i za pomoci CAD programů a návrhy 3D modelů. Zajímají nás tvé zkušenosti v oboru a těšíme se na Tvé portfolio prací.

Společnost Scott.Weber Workspace vznikla před 12 lety s vizí poskytovat klientům flexibilní pracovní prostředí. Nyní je lídrem a jedničkou v tomto oboru na českém trhu. Koncept privátních servisovaných kanceláří doplněný o prémiový coworking nabízí v 8 pražských lokalitách.

Proč Scott.weber

Co si u nás zamilujete

  Spojíme se s vámi

  Zanechte nám svůj kontakt a naši specialisté na pracovní prostředí se s vámi spojí. Společně najdete to nejlepší řešení dle vašich představ. Domluvíte si prohlídku či si vyzkoušíte den coworkingu zdarma. Ozvat se nám samozřejmě můžete i vy.
  Stačí nám zavolat na číslo +420 601 389 500.

  O co máte zájem?

  Vyberte řešení*:

  Počet osob*:

  Vyberte lokalitu:

  Vyplňte své údaje