Kariéra ve Scott.Weber

Jedinečné prostředí, kde vás práce bude bavit

Místo, kde se práce stane zážitkem. Tak zní hlavní motto naší společnosti Scott.Weber Workspace. Prioritou tak je vytvořit jedinečné pracovní prostředí, kde se klienti rádi setkávají, navzájem se inspirují a podporují. To samé platí i pro členy našeho týmu, ke kterému se můžeš přidat i Ty!

Staňte se součástí týmu Scott.Weber Workspace

Do svých řad rádi přivítáme nové týmové hráče, kteří se budou s nadšením a energií podílet na budování nových center a rozšiřování naší komunity. Našim posláním je klientům přinášet takové zážitky a péči, aby se cítili jako v pětihvězdičkovém hotelu.

Hledáme komunikativní osobnosti s reprezentativním vystupováním, na které se budeme moci spolehnout. Přidej se k nám.

Volné pozice

Praha

Hledáme odborníka zodpovědného za zajištění plynulého provozu a správy našich kancelářských center a služeb poskytovaných našim klientům v souladu s mottem: “Navrhujeme, vytváříme a provozujeme pracovní prostory, kde se práce stane zážitkem”.

Praha

Hledáme kreativního architekta/designéra, který má chuť, nadšení a energii uplatnit své dosavadní profesní zkušenosti při architektonickým návrhům komerčních interiérů

Praha

Jako projektový manažer budete zodpovědný za řízení celého procesu průběhu projekčních prací fit-out výstavby a přestavby našich moderních kancelářských center pro klienty, kterými jsou úspěšné korporály i malé strat-up firmy.

Praha

Recepční – Barista / Community Representative – Barista je srdcem a duší každého centra a proto bychom mezi námi rádi přivítali přátelské klientsky orientované osobnosti se smyslem pro zodpovědnost a detail. Pokud jsi to právě Ty, rádi o Tobě uslyšíme.

Praha

Do našeho týmu hledáme komunikativní kolegy/gyně na pozici Recepční – Community Representative.

Community Representative je srdcem a duší každého našeho centra a proto bychom mezi námi rádi přivítali přátelské, klientsky orientované osobnosti se smyslem pro zodpovědnost a detail. Pokud jste to právě Vy, rádi o Vás uslyšíme a těšíme se na Vás!

Praha

Co je náplní práce Community Leadera? Provozování bezproblémového chodu kancelářského centra a neustálé vylepšování úrovně poskytovaných služeb. Udržování ideálního pracovního prostředí s důrazem na jeho design, atraktivitu, 100% čistotu. Vytvoření a udržení fungujícího prostředí mezi našimi členy a podpora růstu komunity…

Společnost Scott.Weber Workspace již od roku 2009 poskytuje klientům flexibilní a inspirativní pracovní prostředí. Nyní je lídrem a jedničkou v tomto oboru na českém trhu. Koncept privátních servisovaných kanceláří doplněný o prémiový coworking nabízí v nejatraktivnějších pražských lokalitách.

Proč Scott.weber

Co si u nás zamilujete

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 


Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis