Kariéra ve Scott.Weber

Jedinečné prostředí, kde vás práce bude bavit

Místo, kde se práce stane zážitkem. Tak zní hlavní motto společnosti Scott.Weber Workspace. Prioritou tak je vytvořit jedinečné pracovní prostředí, kde se klienti rádi setkávají, navzájem se inspirují a podporují. To samé platí i pro členy našeho týmu, ke kterému se můžete přidat i vy!

Staňte se součástí týmu Scott.Weber Workspace

Do svých řad rádi přivítáme nové týmové hráče, kteří se budou s nadšením a energií podílet na budování nových center a rozšiřování naší komunity. Našim posláním je klientům přinášet takové zážitky a péči, aby se cítili jako v pětihvězdičkovém hotelu.

Hledáme komunikativní osobnosti s reprezentativním vystupováním, na které se budeme moci spolehnout. Přidejte se k nám.

Volné pozice

Praha

Scott.Weber Workspace hledá do týmu Workspace&Design architekta(ku) / designéra(ku) s minimálně 3 roky zkušeností v navrhování komerčních interiérů (administrativních nebo hotelových staveb), space planning.

Praha

Co je náplní práce Community Leadera? Provozování bezproblémového chodu kancelářského centra a neustálé vylepšování úrovně poskytovaných služeb. Udržování ideálního pracovního prostředí s důrazem na jeho design, atraktivitu, 100% čistotu. Vytvoření a udržení fungujícího prostředí mezi našimi členy a podpora růstu komunity.

Praha

Community Representative je srdcem a duší každého našeho centra a proto bychom mezi námi rádi přivítali přátelské, klientsky orientované osobnosti se smyslem pro zodpovědnost a detail. Pokud jste to právě vy, rádi o vás uslyšíme a těšíme se na vás!

Praha

Recepční – Barista / Community Representative – Barista je srdcem a duší každého centra a proto bychom mezi námi rádi přivítali přátelské klientsky orientované osobnosti se smyslem pro zodpovědnost a detail. Pokud jsi to právě ty, rádi o tobě uslyšíme.

Praha

Hledáme zkušeného Infrastructure Administratora, který se připojí k našemu týmu v oblasti IT. Pokud máte silné know-how v oblasti System Administration, zabezpečení infrastruktury a pracujete rádi na rozvoji IT prostředí, pak hledáme právě vás!

Praha

Hledáme mladého, energického a komunikativního kolegu, kte se chce stát součástí našeho týmu jako Recepční – Community Representative. Tato role není jen o práci, je to možnost být srdcem a duší našeho centra. Hledáme někoho, kdo rád komunikuje s lidmi, je zodpovědný a má oko pro detail. Pokud se v tomto vidíš, určitě tě rádi poznáme! 

Praha

Hledáme aktivního a nadšeného člověka, který má rád práci s lidmi a zájem o svět eventů. Máš-li chuť zapojit se do skvělého týmu, pak hledáme právě tebe! Pozice je vhodná pro studenty. 

Společnost Scott.Weber Workspace již od roku 2009 poskytuje klientům flexibilní a inspirativní pracovní prostředí. Nyní je lídrem a jedničkou v tomto oboru na českém trhu. Koncept privátních servisovaných kanceláří doplněný o prémiový coworking nabízí v nejatraktivnějších pražských lokalitách.

Proč Scott.weber

Co si u nás zamilujete

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis