Kariéra ve Scott.Weber

Jedinečné prostředí, kde vás práce bude bavit

Místo, kde se práce stane zážitkem. Tak zní hlavní motto naší společnosti Scott.Weber Workspace. Prioritou tak je vytvořit jedinečné pracovní prostředí, kde se klienti rádi setkávají, navzájem se inspirují a podporují. To samé platí i pro členy našeho týmu, ke kterému se můžeš přidat i Ty!

Staňte se součástí týmu Scott.Weber Workspace

Do svých řad rádi přivítáme nové týmové hráče, kteří se budou s nadšením a energií podílet na budování nových center a rozšiřování naší komunity. Našim posláním je klientům přinášet takové zážitky a péči, aby se cítili jako v pětihvězdičkovém hotelu.

Hledáme komunikativní osobnosti s reprezentativním vystupováním, na které se budeme moci spolehnout. Přidej se k nám.

Volné pozice

Praha – Revoluční, Staré Město

Hledáme kolegyni/kolegu na pozici Community Lead. Náplní práce bude kompletní starost o chod kancelářského centra, zajištění provozních služeb a poskytování špičkových služeb našim klientům. Klíčová je pro nás proaktivní komunikace s klienty i dodavateli, tak aby naše centrum šlapalo jako hodinky a pro všechny se práce zde stala zážitkem.

Praha – Revoluční, Staré Město

Do našich center hledáme komunikativní kolegy či kolegyně na pozici Recepční – Community Support, kteří budou budovat a udržovat pozitivní vztahy s našimi klienty a starat se o jejich spokojenost. Hlavní náplní práce je intenzivní osobní a telefonická komunikace s klienty, spolupráce při pořádání eventů, péče o pořádek a čistotu centra a administrativní podpora klientů.

Společnost Scott.Weber Workspace vznikla před 12 lety s vizí poskytovat klientům flexibilní pracovní prostředí. Nyní je lídrem a jedničkou v tomto oboru na českém trhu. Koncept privátních servisovaných kanceláří doplněný o prémiový coworking nabízí v 8 pražských lokalitách.

Proč Scott.weber

Co si u nás zamilujete

  Spojíme se s vámi

  Zanechte nám svůj kontakt a naši specialisté na pracovní prostředí se s vámi spojí. Společně najdete to nejlepší řešení dle vašich představ. Domluvíte si prohlídku či si vyzkoušíte den coworkingu zdarma. Ozvat se nám samozřejmě můžete i vy.
  Stačí nám zavolat na číslo +420 601 101 093 .

  O co máte zájem?

  Vyberte řešení*:

  Počet osob*:

  Vyberte lokalitu:

  Vyplňte své údaje