Kariéra ve Scott.Weber

Jedinečné prostředí, kde vás práce bude bavit

Místo, kde se práce stane zážitkem. Tak zní hlavní motto naší společnosti Scott.Weber Workspace. Prioritou tak je vytvořit jedinečné pracovní prostředí, kde se klienti rádi setkávají, navzájem se inspirují a podporují. To samé platí i pro členy našeho týmu, ke kterému se můžeš přidat i Ty!

Staňte se součástí týmu Scott.Weber Workspace

Do svých řad rádi přivítáme nové týmové hráče, kteří se budou s nadšením a energií podílet na budování nových center a rozšiřování naší komunity. Našim posláním je klientům přinášet takové zážitky a péči, aby se cítili jako v pětihvězdičkovém hotelu.

Hledáme komunikativní osobnosti s reprezentativním vystupováním, na které se budeme moci spolehnout. Přidej se k nám.

Volné pozice

Praha – Krč

Hledáme posilu do  rychle rostoucí firmy, která je lídrem v oboru flexibilních kanceláří a coworkingu. Čekají nás další výzvy a hledáme parťáka do týmu. Do našeho oddělení obchodu a marketingu hledáme šikovného kolegu či kolegyni na pozici Sales support. 

Praha – Krč

S plánovaným růstem počtu center potřebujeme posilu a hledáme tak parťáka do sehraného týmu. Karty na stůl – práce bude hodně, ale bude různorodá. Budete mít možnost řídit fit-outs v nádherných prostorách po celé Praze, podílet se na zajištění bezvýpadkového provozu center, komunikovat s manažery center ale i jejich klienty, řídit dodavatelé při řešení stavebních úprav.

Praha – Krč

Hledáme posilu do marketingu rychle rostoucí firmy, která je lídrem v oboru flexibilních kanceláří a coworkingu. Čekají nás další výzvy a hledáme parťáka do týmu, ve kterém  úzce spolupracujeme i s ostatními odděleními. Tak pokud máš nadšení pro marketing, data, digitální technologie a automatizaci…, tak čti dál!

Společnost Scott.Weber Workspace vznikla před 12 lety s vizí poskytovat klientům flexibilní pracovní prostředí. Nyní je lídrem a jedničkou v tomto oboru na českém trhu. Koncept privátních servisovaných kanceláří doplněný o prémiový coworking nabízí v 8 pražských lokalitách.

Proč Scott.weber

Co si u nás zamilujete

  Spojíme se s vámi

  Zanechte nám svůj kontakt a naši specialisté na pracovní prostředí se s vámi spojí. Společně najdete to nejlepší řešení dle vašich představ. Domluvíte si prohlídku či si vyzkoušíte den coworkingu zdarma. Ozvat se nám samozřejmě můžete i vy.
  Stačí nám zavolat na číslo +420 601 101 093 .

  O co máte zájem?

  Vyberte řešení*:

  Počet osob*:

  Vyberte lokalitu:

  Vyplňte své údaje