Kariéra ve Scott.Weber

Jedinečné prostředí, kde vás práce bude bavit

Místo, kde se práce stane zážitkem. Tak zní hlavní motto naší společnosti Scott.Weber Workspace. Prioritou tak je vytvořit jedinečné pracovní prostředí, kde se klienti rádi setkávají, navzájem se inspirují a podporují. To samé platí i pro členy našeho týmu, ke kterému se můžeš přidat i Ty!

Staňte se součástí týmu Scott.Weber Workspace

Do svých řad rádi přivítáme nové týmové hráče, kteří se budou s nadšením a energií podílet na budování nových center a rozšiřování naší komunity. Našim posláním je klientům přinášet takové zážitky a péči, aby se cítili jako v pětihvězdičkovém hotelu.

Hledáme komunikativní osobnosti s reprezentativním vystupováním, na které se budeme moci spolehnout. Přidej se k nám.

Volné pozice

Praha – Krč

S plánovaným růstem počtu center potřebujeme posilu a hledáme tak parťáka do sehraného týmu. Karty na stůl – práce bude hodně, ale bude různorodá. Budete mít možnost řídit fit-outs v nádherných prostorách po celé Praze, podílet se na zajištění bez výpadkového provozu center, komunikovat s manažery center ale i jejich klienty, řídit dodavatelé při řešení stavebních úprav.

Praha – Krč

V roli finančního a HR manažera odpovídáte za určování finanční strategie, plnění strategických a finančních cílů, vedení personálního oddělení a agendy, ve spolupráci s managementem se budete podílet na rozvoji obchodní strategie a zajištění růstu společnosti.

Praha

Co je náplní práce Community Managera? Provozování bezproblémového chodu kancelářského centra a neustálé vylepšování úrovně poskytovaných služeb. Udržování ideálního pracovního prostředí s důrazem na jeho design, atraktivitu, 100% čistotu. Vytvoření a udržení fungujícího prostředí mezi našimi členy a podpora růstu komunity…

Praha

Co tě čeká? Vedení menších stavebních projektů (Fit-Out & Interiér), podpora zkušeného týmu Real Estate and Operations během plánování i v průběhu realizace Fit-Outů a nových interiérových řešení, komunikace s jednotlivými dodavateli za účelem projednání časových harmonogramů a rozpočtů, příprava a kontrola objednávek…

Praha – Anděl 

Hledáme posilu do marketingu rychle rostoucí firmy, která je lídrem v oboru flexibilních kanceláří a coworkingu. Čekají nás další výzvy a hledáme parťáka do týmu, ve kterém  úzce spolupracujeme i s ostatními odděleními. Tak pokud máš nadšení pro marketing, data, digitální technologie a automatizaci … tak čti dál 🙂

Praha 

Do našeho týmu hledáme komunikativní kolegy/gyně na pozici Recepční – Community Associate. Community Associate je srdcem a duší každého centra a proto bychom mezi námi rádi přivítali přátelské klientsky orientované osobnosti se smyslem pro zodpovědnost a detail. Pokud jste to právě vy, rádi o vás uslyšíme.

Společnost Scott.Weber Workspace vznikla před 12 lety s vizí poskytovat klientům flexibilní pracovní prostředí. Nyní je lídrem a jedničkou v tomto oboru na českém trhu. Koncept privátních servisovaných kanceláří doplněný o prémiový coworking nabízí v 9 pražských lokalitách.

Proč Scott.weber

Co si u nás zamilujete

  Spojíme se s vámi

  Zanechte nám svůj kontakt a naši specialisté na pracovní prostředí se s vámi spojí. Společně najdete to nejlepší řešení dle vašich představ. Domluvíte si prohlídku či si vyzkoušíte den coworkingu zdarma. Ozvat se nám samozřejmě můžete i vy.
  Stačí nám zavolat na číslo +420 601 101 093 .

  O co máte zájem?

  Vyberte řešení*:

  Počet osob*:

  Vyberte lokalitu:

  Vyplňte své údaje