Komunita

Komunikace. Inspirace. Networking.

Víc než jen pracovní místo.

Networking. Produktivita. Flexibilita. Inspirace. Komunikace. Efektivita. To jsou základy, na kterých stojí komunita Scott.Weber Workspace, díky které můžete získat jak nové business příležitosti, tak i přátele.

Pro naše klienty budujeme prostředí, které nabízí dostatek soukromí a klid na práci, zároveň poskytuje příležitost pro vzájemnou komunikaci, sdílení nápadů a profesionální růst. Pořádáme pravidelné akce – ať už vzdělávací, nebo společenské. 

Co se u nás děje

Nadcházející akce

Vždy víte, co se u nás děje

Celou komunitu propojuje webová aplikace Member Portal, kde se dozvíte novinky, najdete pozvánky na pravidelná setkání komunity a další akce nebo si můžete zarezervovat zasedací místnost. Tvoříme ekosystém, ve kterém se mohou podobně smýšlející profesionálové vzájemně inspirovat, vzdělávat a dělit se o své know-how.

Komunita

Pravidelná setkání členů

Pořádáme neformální setkání, během kterých máte možnost se lépe seznámit s ostatními členy a zároveň představit vaši firmu a služby. Stanete se tak rychle součástí naší aktivní komunity.

Workshopy

Naši členové mají přístup na spoustu zajímavých akcí a workshopů, které pořádáme buď my, nebo naši členové a partneři. Zaměřujeme se na osobní i pracovní růst, nezapomínáme na aktuální témata. Naším přáním je váš úspěch a rádi se staneme vaším společníkem při cestě k dosažení nejen byznysových cílů.

Komunita

Pořádáte vlastní event?

U nás si můžete vybrat z desítky originálních prostor různých velikostí pro všechny vaše firemní i soukromé akce v nejatraktivnějších pražských lokalitách. Pomůžeme vám s propagací , organizací i samotných průběhem akce.

Scott.weber workspace

Blog

8 pražských lokalit

Naše lokality

Pracovní prostor na míru vašim potřebám

Hledáte klidnou kancelář blízko domova nebo chcete být v centru dění? V nabídce kanceláří Scott.Weber Workspace si každý najde takovou, která mu vyhovuje. A to díky strategickému rozmístění v 9 pražských lokalitách a variabilitě typů prostor. Vyberte si to pravé místo pro úspěch vašeho podnikání. Bude to centrum Karlína, prémiové Václavské náměstí, atraktivní Vinohrady,  byznysový Anděl a Pankrác nebo historické centrum Prahy?

Matěj se narodil s poruchou autistického spektra, miluje veřejnou dopravu a mapy. Maappi.com pomáhá a část zisku putuje na pomoc lidem s handicapem. Rádi i my přispíváme prostřednictvím naší nové a originální Scott.Weber Maappi mapy.
Sociální sítě

Sledujte nás

  Spojíme se s vámi

  Zanechte nám svůj kontakt a naši specialisté na pracovní prostředí se s vámi spojí. Společně najdete to nejlepší řešení dle vašich představ. Domluvíte si prohlídku či si vyzkoušíte den coworkingu zdarma. Ozvat se nám samozřejmě můžete i vy.
  Stačí nám zavolat na číslo +420 601 101 093 .

  O co máte zájem?

  Vyberte řešení*:

  Počet osob*:

  Vyberte lokalitu:

  Vyplňte své údaje