Komunita

Komunikace. Inspirace. Networking.

Víc než jen pracovní místo.

Networking. Produktivita. Flexibilita. Inspirace. Komunikace. Efektivita. To jsou základy, na kterých stojí komunita Scott.Weber Workspace, díky které můžete získat jak nové business příležitosti, tak i přátele.

Pro naše klienty budujeme prostředí, které nabízí dostatek soukromí a klid na práci, zároveň poskytuje příležitost pro vzájemnou komunikaci, sdílení nápadů a profesionální růst. Pořádáme pravidelné akce – ať už vzdělávací, nebo společenské. 

Co se u nás děje

Nadcházející akce

Vždy víte, co se u nás děje

Celou komunitu propojuje webová aplikace Member Portal, kde se dozvíte novinky, najdete pozvánky na pravidelná setkání komunity a další akce nebo si můžete zarezervovat zasedací místnost. Tvoříme ekosystém, ve kterém se mohou podobně smýšlející profesionálové vzájemně inspirovat, vzdělávat a dělit se o své know-how.

Komunita

Pravidelná setkání členů

Pořádáme neformální setkání, během kterých máte možnost se lépe seznámit s ostatními členy a zároveň představit vaši firmu a služby. Stanete se tak rychle součástí naší aktivní komunity.

Workshopy

Naši členové mají přístup na spoustu zajímavých akcí a workshopů, které pořádáme buď my, nebo naši členové a partneři. Zaměřujeme se na osobní i pracovní růst, nezapomínáme na aktuální témata. Naším přáním je váš úspěch a rádi se staneme vaším společníkem při cestě k dosažení nejen byznysových cílů.

Komunita

Pořádáte vlastní event?

U nás si můžete vybrat z desítky originálních prostor různých velikostí pro všechny vaše firemní i soukromé akce v nejatraktivnějších pražských lokalitách. Pomůžeme vám s propagací , organizací i samotných průběhem akce.

Sociální sítě

Sledujte nás

  Přijďte ochutnat naši kávu

  Zanechte nám zde své údaje nebo volejte +420 601 389 500 a získejte den zdarma v coworkingu nebo prohlídku našich prostor

  O co máte zájem?

  Vyberte řešení*: Nevím, chci pouze prohlídku

  Počet osob*:

  Vyberte lokalitu: Zatím nemám vybranou lokalitu

  Vyplňte své údaje