Společnost Scott.Weber Workspace zaznamenává zvýšenou poptávku po flexibilních kancelářích. Potvrzuje to mezinárodní trend, který poukazuje na významný nárůst podílu flexibilních kanceláří na celkové kancelářské ploše. Nejnovější centrum v budově The Flow Building přímo na Václavském náměstí nabízí koncept privátních kanceláří i prémiový coworking a sdílené kanceláře. Zaplňují ho tak klienti z nejrůznějších firem. Jednou z nich je PR agentura Rubikon. 

„Flexibilní kanceláře nám dávají velký smysl, máme na jedné straně dedikovaná místa pro ty, kteří chtějí každý den pracovat z jednoho místa a jednoho prostředí. Často jsou to lidé s rodinou nebo ti, kdo chtějí jasně oddělovat práci a domov, preferují jistý řád a rutinu. Zároveň máme přístup do sdílených zón všech center v rámci portfolia pro všechny zaměstnance, takže se můžeme kdykoliv sejít tam, kde právě potřebujeme a probrat věci osobně,“ říká Managing Director agentury Rubikon Šimon Rákosník. 

Jedinečná budova The Flow Building od slavného architektonického studia Chapman Taylor vyniká designem 21. století, nejmodernějšími technologiemi a certifikací BREEAM Excellent. Co si ve Flow Building určitě zamilujete? Designovou lounge v nejvyšším patře budovy s výhledem na Národní muzeum a stylovým barem, odkud lze vstoupit na střešní terasu vysoko nad městem. Společné prostory nabízí zasedací místnosti, relax zóny s masážními křesly, call boxy a další části pro práci i odpočinek. 

Přijďte se do ikonické budovy podívat. Domluvte si schůzku s naší konzultantkou nebo den zdarma, a to zasláním e-mailu na adresu [email protected] či telefonicky zavoláním na číslo +420 601 389 500. Budeme se na vás těšit.

Domluvit schůzku

Děkujeme za Váš zájem.

Máte zájem o zkušební den zdarma nebo o prohlídku? Stačí, když nám zanecháte níže své údaje. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace