Kanceláře v budově The Flow Building zaplňují firmy, které oceňují flexibilitu

Společnost Scott.Weber Workspace zaznamenává zvýšenou poptávku po flexibilních kancelářích. Potvrzuje to mezinárodní trend, který poukazuje na významný nárůst podílu flexibilních kanceláří na celkové kancelářské ploše. Nejnovější centrum v budově The Flow Building přímo na Václavském náměstí nabízí koncept privátních kanceláří i prémiový coworking. Zaplňují ho tak klienti z nejrůznějších firem. Jednou z nich je PR agentura Rubikon. 

Flexibilní kanceláře nám dávají velký smysl, máme na jedné straně dedikovaná místa pro ty, kteří chtějí každý den pracovat z jednoho místa a jednoho prostředí. Často jsou to lidé s rodinou nebo ti, kdo chtějí jasně oddělovat práci a domov, preferují jistý řád a rutinu. Zároveň máme přístup do sdílených zón všech center v rámci portfolia pro všechny zaměstnance, takže se můžeme kdykoliv sejít tam, kde právě potřebujeme a probrat věci osobně,“ říká Managing Director agentury Rubikon Šimon Rákosník. 

Jedinečná budova The Flow Building od slavného architektonického studia Chapman Taylor vyniká designem 21. století, nejmodernějšími technologiemi a certifikací BREEAM Excellent. Co si ve Flow Building určitě zamilujete? Designovou lounge v nejvyšším patře budovy s výhledem na Národní muzeum a stylovým barem, odkud lze vstoupit na střešní terasu vysoko nad městem. Společné prostory nabízí zasedací místnosti, relax zóny s masážními křesly, call boxy a další části pro práci i odpočinek. 

Přijďte se do ikonické budovy podívat. Domluvte si schůzku s naší konzultantkou nebo den zdarma, a to zasláním e-mailu na adresu sales@scottweber.cz či telefonicky zavoláním na číslo +420 601 389 500. Budeme se na vás těšit.

Další příspěvky

  Přijďte ochutnat naši kávu

  Zanechte nám zde své údaje nebo volejte +420 601 389 500 a získejte den zdarma v coworkingu nebo prohlídku našich prostor

  O co máte zájem?

  Vyberte řešení*: Nevím, chci pouze prohlídku

  Počet osob*:

  Vyberte lokalitu: Zatím nemám vybranou lokalitu

  Vyplňte své údaje