Port7

Inovativní pracovní prostředí na vlně zážitků

Zcela jedinečné inspirativní pracovní prostředí s přístavem na Holešovické náplavce, kde se práce skutečně stane zážitkem. Well-being našich klientů je pro nás na prvním místě a prolíná se celým konceptem tohoto prostředí. V centru Port7 budete moci využít privátní kanceláře, Office Suite pro větší firmy i coworkingové a eventové prostory. Areál se buduje s ohledem k životnímu prostředí a nabídne široké možnosti vyžití pro zdravý balanc mezi pracovním a osobním životem.
Celková plocha centra
4 803 m2
Plocha společných prostor
1 050 m2
Počet zasedacích místností
8

Největší zasedací místnost

20 osob
Největší eventový prostor
350 osob

Simona Tesařová

Community Leader
Telefon: +420 602 576 107
Email: [email protected]

Co si tady zamilujete

Skvělá dostupnost
Naplánovat cestu může být složité. To ale pro Port7 neplatí. Je to jediná pražská lokalita, kam se lze snadno dostat sedmi způsoby dopravy. Skvělá dopravní dostupnost je pro nás samozřejmostí.
Vlastní střešní terasy

Přes den inspirativní pohled na pulzující hlavní město, večer relax v uklidňující zlaté hodince a pozorování západu slunce nad Trojským mostem a řekou. Po setmění zasněný pohled na osvětlený Pražský hrad. To vše na střešních terasách.

Vše na dosah
Naplánovat pracovní oběd, po práci si jít zacvičit a včas vyzvednout děti. To-do listy mohou být nekonečné. Nic ale není nemožné, když máte vše po ruce. Port7 přináší širokou nabídku služeb, od restaurací přes školku po wellness.
Ráj pro sportovce
Díky svému umístění poskytuje Port7 mnoho možností sportovního vyžití. Na své si přijdou cyklisti, běžci, či milovníci kolektivních i vodních sportů, které nadchne blízkost divoké řeky či přístaviště pro malé lodě a čluny.
Kvalitní interiéry
Celý komplex je navržen tak, aby splnil přísná kritéria certifikátu WELL, který hodnotí prostory z pohledu uživatelů. Své oblíbené místo k práci si zde najdou jak ti, kteří vyhledávají poklidná zákoutí bez zbytečných rozptýlení, tak milovníci čilého ruchu. Občerstvení k dispozici je samozřejmostí.
V souladu s přírodou
Port7 je postaven jako vysoce udržitelný komplex splňující nároky certifikátu LEED a jedná se tak o jeden z nejzelenějších projektů v Praze. Během provozu šetří energii a napomáhá životnímu prostředí. K zavlažování využívá zachytávanou dešťovou vodu a podporuje alternativní a udržitelné způsoby dopravy.
Konferenční centrum

Nadstandardní design a špičkové technologie v kombinaci s našimi zkušenostmi zaručují profesionální organizaci eventů v dosud největším konferenčním centru. Prostor má kapacitu až 350 osob a flexibilní posuvné příčky ho přizpůsobí tak, aby co nejlépe vyhovoval vašim potřebám. Rádi pro vás zabezpečíme kompletní produkci, catering a svá setkání můžete zakončit při výjimečném výhledu na Vltavu.

Nová náplavka plná života

Přímo před budovami Port7 vzniká nová náplavka, která bude plná života. Kromě krásného posezení u vody bude k dispozici veřejné ohniště pro grilování s kolegy a přáteli. Večerní program zajistí letní kino s barem. A pro sportovce bude připravený beach volejbal a lezecká stěna.

Vlastní šéfkuchař a barista

Zážitková kuchyně přímo v našich prostorech udělá i z běžného pracovního dne něco výjimečného. Kulinářské zážitky nám bude zprostředkovávat vlastní šéfkuchař. Privátní kavárna s baristou udělá z pauzy na kávu zážitek. Menu z lokálních potravin bude hlavní událostí vašeho eventu. Třešničkou na dortu je bylinková zahrádka na terase.  

Flexibilní řešení, které splní všechny vaše potřeby

Privátní kanceláře

Plně vybavené soukromé kanceláře s přístupem ke všem našim prostorům a službám.

Office Suite

Vlastní, plně vybavené kancelářské prostory pro větší týmy - branding, zasedací místnosti, call boxy. Přístup ke společným prostorám.

Coworking členství

Flexibilní či dedikované pracovní místo v inspirujícím prostředí, kde se setkává komunita profesionálů.

Zasedací & Eventové prostory

Desítky originálních prostor a zasedacích místností různých velikostí.

Zakotvěte v holešovickém přístavu Port7

V centru Port7 najdete prostory všech velikostí, kde se budete cítit dobře. Designové interiéry s nadstandartní výbavou pro privátní kanceláře. Office Suite pro větší firmy nebo coworkingové a eventové prostory.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Našim klientům přinášíme zážitky ještě dříve než se stanou klienty. Nechte se i vy vtáhnout do inspirativního a designového prostředí našich lokalit. Vyzkoušejte prohlídku ve virtuální realitě.

Chcete něco jiného?

Lokality v okolí

Praha 8 – Karlín
Privátní kancelářDedicated DeskFlexible DeskZasedací místnostiEventové prostoryVirtuální sídlo

Coworking

od 5 000 CZK/měs

Kancelář

od 8 000 CZK/měs
Praha 3 – Vinohrady
Privátní kancelářZasedací místnostiEventové prostoryVirtuální sídlo

Coworking

není k dispozici

Kancelář

od 6 500 CZK/měs
Praha 1 – Staré město
Privátní kancelářZasedací místnostiVirtuální sídlo

Coworking

není k dispozici

Kancelář

od 6 500 CZK/měs
Praha 1 – Václavské náměstí
Privátní kancelářDedicated DeskFlexible DeskZasedací místnostiEventové prostoryVirtuální sídlo

Coworking

od 7 000 CZK/měs

Kancelář

od 9 000 CZK/měs

Zastavte se u nás

Přijďte si vyzkoušet naše prostory a atmosféru inspirující Scott.Weber komunity. Stačí zavolat na číslo +420 602 576 107 a domluvit si schůzku.

Doprava

Kontakt

Jana Kostlánová

Sales Manager

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 


Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis