Port7

Inovativní pracovní prostředí na vlně zážitků

Zcela jedinečné inspirativní pracovní prostředí s přístavem na Holešovické náplavce, kde se práce skutečně stane zážitkem. Well-being našich klientů je pro nás na prvním místě a prolíná se celým konceptem tohoto prostředí. V centru Port7 budete moci využít privátní kanceláře, Office Suite pro větší firmy i coworkingové a eventové prostory. Areál se buduje s ohledem k životnímu prostředí a nabídne široké možnosti vyžití pro zdravý balanc mezi pracovním a osobním životem.
Celková plocha centra
4 803 m2
Plocha společných prostor
1 050 m2
Počet zasedacích místností
8
Největší zasedací místnost
20 osob
Největší eventový prostor
100 osob

Kateřina Maratová

Senior Sales Manager
Telefon: +420 601 101 093
Email: [email protected]

Co si tady zamilujete

Dokonalý přístav

Představte si místo, ze kterého nechcete, ale ani nepotřebujete odejít. Místo, kde máte vše na dosah ruky a kde je snadné udržovat rovnováhu mezi pracovním a osobním životem. Port7 nabízí nejen inspirativní pracovní prostředí, ale i kavárny, restaurace, hotely, fitness, školy a školky, obchody, lékárny a další služby.

Park u vody

Buďte v centru dění a přírodou zároveň. Dopřejte si přestávku v parku, užijte si procházku promenádou podél řeky s řadou stylových míst pro odpočinek a setkávání nebo si zasportujte na jednom z venkovních sportovišť. Dvouhektarový park na břehu Vltavy uprostřed města je naprostým unikátem, který si zamilujete.

Perfektní dostupnost

Port7 nabídne hned sedm možností, jak se k němu dopravit. Dostanete se tam příjemnou procházkou či po cyklostezce, tramvají a nově zbudovaným podchodem od vlaku i metra z Nádraží Holešovice. Přijet lze samozřejmě autem a můžete dokonce i připlout po Vltavě a přímo u areálu zakotvit.

Zážitková kuchyně

Vychutnejte si zážitkovou gastronomii v restauraci přímo v kancelářském centru. Její šéfkuchař ohromí vaše chuťové buňky delikatesními pokrmy z lokálních surovin v čase oběda i večeře. Pro vaše akce připraví jedinečný coffee break či vyhlášené eventové menu. Nejen práce, ale i jídlo se u nás v Port7 stane zážitkem.

Nejvetší eventové prostory

V centru Port7 naleznete celé patro inspirativně zařízených prostor pro soukromé akce a odpočinek, motivující zázemí pro coworking a komunitní eventy i konferenční sál pro až 150 osob. Privátní terasy nabízejí dechberoucí výhledy na Prahu a nabídku zasedacích místností doplňuje inspirativní meeting room na vodě!

Zdravé prostředí

Port7 cílí svou šetrností k životnímu prostředí a péčí o zdraví a pohodlí klientů na získání certifikátů LEED ver. 4 a WELL. K zavlažování je využívaná dešťová voda a část energie pochází z obnovitelných zdrojů. Inovativní řešení potěší všechny, kteří dbají na well-being a zdravý balanc mezi pracovním a osobním životem.

Konferenční centrum

Nadstandardní design a špičkové technologie v kombinaci s našimi zkušenostmi zaručují profesionální organizaci eventů v dosud největším konferenčním centru. Prostor má kapacitu až 250 osob a flexibilní posuvné příčky ho přizpůsobí tak, aby co nejlépe vyhovoval vašim potřebám. Rádi pro vás zabezpečíme kompletní produkci, catering a svá setkání můžete zakončit při výjimečném výhledu na Vltavu.

Nová náplavka plná života

Přímo před budovami Port7 vzniká nová náplavka, která bude plná života. Kromě krásného posezení u vody bude k dispozici veřejné ohniště pro grilování s kolegy a přáteli. Večerní program zajistí letní kino s barem. A pro sportovce bude připravený beach volejbal a lezecká stěna.

Vlastní šéfkuchař a barista

Zážitková kuchyně přímo v našich prostorech udělá i z běžného pracovního dne něco výjimečného. Kulinářské zážitky nám bude zprostředkovávat vlastní šéfkuchař. Privátní kavárna s baristou udělá z pauzy na kávu zážitek. Menu z lokálních potravin bude hlavní událostí vašeho eventu. Třešničkou na dortu je bylinková zahrádka na terase.

Flexibilní řešení, které splní všechny vaše potřeby

Privátní kanceláře

Plně vybavené soukromé kanceláře s přístupem ke všem našim prostorům a službám.

Office Suite

Vlastní, plně vybavené kancelářské prostory pro větší týmy - branding, zasedací místnosti, call boxy. Přístup ke společným prostorám.

Coworking členství

Flexibilní či dedikované pracovní místo v inspirujícím prostředí, kde se setkává komunita profesionálů.

Zasedací & Eventové prostory

Desítky originálních prostor a zasedacích místností různých velikostí.

Virtuální prohlídka
Našim klientům přinášíme zážitky ještě dříve než se stanou klienty. Nechte se i vy vtáhnout do inspirativního a designového prostředí našich lokalit. Vyzkoušejte prohlídku ve virtuální realitě.
Chcete něco jiného?

Lokality v okolí

Praha 8 – Karlín
Privátní kancelářDedicated DeskFlexible DeskZasedací místnostiEventové prostoryVirtuální sídlo

Coworking

od 6 000 CZK/měs

Kancelář

od 8 000 CZK/měs
Praha 3 – Vinohrady
Privátní kancelářZasedací místnostiEventové prostoryVirtuální sídlo

Coworking

není k dispozici

Kancelář

od 6 500 CZK/měs
Praha 1 – Staré město
Privátní kancelářZasedací místnostiVirtuální sídlo

Coworking

není k dispozici

Kancelář

od 6 500 CZK/měs
Praha 1 – Václavské náměstí
Privátní kancelářDedicated DeskFlexible DeskZasedací místnostiEventové prostoryVirtuální sídlo

Coworking

od 7 000 CZK/měs

Kancelář

od 9 000 CZK/měs

Zastavte se u nás

Přijďte si vyzkoušet naše prostory a atmosféru inspirující Scott.Weber komunity. Stačí zavolat na číslo +420 601 101 093 a domluvit si schůzku.

Doprava

Kontakt

Kateřina Maratová

Sales Manager

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 


Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis