Uspořádali jsme slavnostní otevření terasy na střeše budovy Flow

Otevřeli jsme úžasnou terasu v budově Flow. Naši klienti ze všech našich pražských center si mohli vychutnat letní party a dechberoucí výhledy při západu slunce nad Prahou na střešní terase budovy Flow jako první.

Bylo to krásné odpoledne, a ještě krásnější večer, se skvělým jídlem a pitím. Úžasnou atmosféru podtrhla hra na saxofon Daniela Otiska / DEESAX, který patří mezi TOP3 v ČR/SK. Jeho hudba nás roztančila. Skvělým osvěžením v krásném letním počasí byl drink Martini Fiero & Tonic.

Terasa o celkové ploše 900 m2 se nachází na střeše ikonické budovy Flow v samém centru metropole. Využít ji lze nejen pro relax, ale také pro pracovní schůzky nebo pro organizaci eventů pod širým nebem. Na terase je k dispozici také plně vybavený bar s profesionální obsluhou. Přístup na ni mají nejen klienti Scott.Weber z budovy Flow, ale také všichni naši klienti z ostatních center, a to od 16. srpna.

Servisované kanceláře a prémiový coworking od společnosti Scott.Weber Workspace v ikonické budově Flow obsadily v červnu 2021 první místo v soutěži Kanceláře roku v kategorii Hub & Coworking.

Už teď se těšíme na příští osobní setkání, kde spolu objevíme naše další místo, kde se práce stane zážitkem.

More posts

From our FieldRecommended
11. 09. 2023
Reading time 4 min. Coworking is becoming increasingly popular with sole traders as well as small and large companies….

Thank you for your interest.

Our workspace specialists will contact you shortly. We believe that together we will find the best solution according to your needs. Arrange a tour of our centers or try a day at the coworking space for free.   

However, if you are in a hurry, do not hesitate to contact us at +420 601 389 500.

Your Scott.Weber Workspace Team Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis