Podcastové studio Alfa

Plně vybavené podcastové studio v srdci Karlína

14 21-24-Scottweber-karlin1642

Natáčejte, streamujte a nahrávejte

Zkrátka realizujte podcasty, voiceovery a livestreamy v plně vybaveném podcastovém studiu Praga Alfa, kde se setkávají všichni ti, kdo chtějí pro tvorbu podcastů kvalitní techniku. Kde ho najdete? V inspirativním prostředí unikátní budovy Praga Office & Garden, a to v samém srdci Karlína. 

Co stojí za velkolepým úspěchem podcastů? To, že je může poslouchat každý, o jakémkoliv tématu, kdekoliv a kdykoliv. Cestou do práce, při cvičení, u vaření a třeba i při běhu. Miliony lidí se nechávají inspirovat příběhy úspěšných v nejrůznějších oblastech, jako je technologie, business, marketing, kultura a mnoho dalších.

Jste už profesionál v tvorbě podcastů? Nebo se jim chcete teprve stát, abyste zaujali svou cílovou skupinu zajímavým tématem touto atraktivní formou? Pojďte do toho s námi!

Podcastové studio Praga Alfa

Jaké technické vybavení naše podcastové studio nabízí?

Jedinečné pracovní prostředí Praga Office & Garden

Podcastové studio Alfa se nachází v krásném pracovním prostředí Praga Office & Garden. Slunná Sprint Lounge s privátní kavárnou a vstupem na zahradu plnou zeleně ve vnitrobloku je ideálním místem pro práci, schůzky i odpočinek. Profesionální personál vám zajistí perfektní komfort. Vy se tak můžete plně soustředit na natáčení vašeho podcastu.

Neváhejte se na nás obrátit s dotazy

Kontaktuje nás

Petra Vojteková

Community Leader
Phone: +420 725 958 745
Email: [email protected]

Kde naše podcastové studio najdete?

Nachází se nedaleko Karlínského náměstí a stanice metra Křižíkova ve Scott.Weber Workspace centru Praga Office & Garden v srdci Karlína.

Adresa

Pernerova 149/39
Karlín-Praha 8, 180 00

Doprava

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis