Podcastové studio Alfa

Plně vybavené podcastové studio Praha - v srdci Karlína

Kontaktní formulář

  14 21-24-Scottweber-karlin1642

  Natáčejte, streamujte a nahrávejte

  Zkrátka realizujte podcasty, voiceovery a livestreamy v plně vybaveném podcastovém studiu Praga Alfa, kde se setkávají všichni ti, kdo chtějí pro tvorbu podcastů kvalitní techniku.  Kde ho najdete? V inspirativním prostředí unikátní budovy Praga Office & Garden, a to v samém srdci Karlína. 

  Co stojí za velkolepým úspěchem podcastů? To, že je může poslouchat každý, o jakémkoliv tématu, kdekoliv a kdykoliv. Cestou do práce, při cvičení, u vaření a třeba i při běhu. Miliony lidí se nechávají inspirovat příběhy úspěšných v nejrůznějších oblastech, jako je technologie, business, marketing, kultura a mnoho dalších.

  Jste už profesionál v tvorbě podcastů? Nebo se jim chcete teprve stát, abyste zaujali svou cílovou skupinu zajímavým tématem touto atraktivní formou? Pojďte do toho s námi!

  Podcastové studio Praga Alfa

  Jaké technické vybavení naše podcastové studio nabízí?

  Jedinečné pracovní prostředí Praga Office & Garden

  Podcastové studio Alfa se nachází v krásném pracovním prostředí Praga Office & Garden. Slunná Sprint Lounge s privátní kavárnou a vstupem na zahradu plnou zeleně ve vnitrobloku je ideálním místem pro práci, schůzky i odpočinek. Profesionální personál vám zajistí perfektní komfort. Vy se tak můžete plně soustředit na natáčení vašeho podcastu.

  Neváhejte se na nás obrátit s dotazy

  Kontaktuje nás

   Veronika Vorlíčková

   Community Manager
   Phone: +420 727 964 277
   Email: [email protected]

   Kde naše podcastové studio najdete?

   Nachází se nedaleko Karlínského náměstí a stanice metra Křižíkova ve Scott.Weber Workspace centru Praga Office & Garden v srdci Karlína.

   Adresa

   Pernerova 149/39
   Karlín-Praha 8, 180 00

   Doprava

   • Auto: Parkování přímo v budově
   • Metro: Trasa B - Křižíkova
   • Tram: stanice Křižíkova

    Spojíme se s vámi

    Zanechte nám svůj kontakt a naši specialisté na pracovní prostředí se s vámi spojí. Společně najdete to nejlepší řešení dle vašich představ. Domluvíte si prohlídku či si vyzkoušíte den coworkingu zdarma. Ozvat se nám samozřejmě můžete i vy.
    Stačí nám zavolat na číslo +420 601 101 093 .

    O co máte zájem?

    Vyberte řešení*:
    Počet osob*:

    Vyberte lokalitu:

    Vyplňte své údaje