Office Suite, to pravé pracovní prostředí flexibilních kanceláří pro váš tým

Místo, kde se práce stane zážitkem. Tak zní motto společnosti Scott.Weber Workspace, která je lídrem a českou jedničkou v oblasti poskytování flexibilních servisovaných kanceláří.  Vytváří jedinečné pracovní prostředí, kde se zaměstnanci rádi potkávají, inspirují, motivují a zároveň je o ně ně perfektně postaráno. Mohou se tak plně soustředit na svou práci a rozvoj. 

Pracovní prostředí se pro zaměstnance stává čím dál důležitějším. Firmy, které chtějí získat  talentované a schopné osobnosti a zároveň si je ve svém týmu udržet, tento faktor berou vážně. Budují firemní kulturu a dbají na to, aby svým zaměstnancům poskytovali inspirativní a příjemné kancelářské prostory. Každá společnost je diverzní a má své vlastní požadavky. Pro jednu může být vyhovující část vlastního patra, a to takzvaný Office Suite, pro větší firmu řešení Private Floor, kdy mají celé patro kancelářské budovy. Obojí je možné s vlastním brandingem. 

Pro ty, co očekávají víc než kancelář

Kdo by nesnil o pracovním prostředí podle svých představ ve vybrané lokalitě. Tento sen lze proměnit ve skutečnost. Společnost Scott.Weber Workspace poskytuje vlastní profesionálně navržené flexibilní kancelářské prostory. Doplněné mohou být o zasedací místnosti, kuchyně, relax zóny a call boxy. Tím to však zdaleka nekončí, ale teprve začíná. Nabízí nejen prostor, ale pomáhá firmám k plnění jejich cílů, a to v inspirativním prostředí, které odpovídá aktuálním potřebám týmu. Z hlediska pohodlné dostupnosti, naprosté bezpečnosti, pohodlí a efektivity.

Pracujte odkudkoliv

Scott.Weber Workspace poskytuje celou sít pracovních prostor v atraktivních pražských lokalitách. Její klienti tak mohou pracovat tam, kde zrovna potřebují. A to třeba v blízkosti domova či v docházkové vzdálenosti na plánovanou schůzku. Stačí svým zaměstnancům zajistit přístup do soukromých kanceláří, coworkingových prostor, zasedacích místností a lounges na hodinu, jeden den nebo i na delší dobu, a to v jakékoliv Scott.Weber Workspace lokalitě. Celý podnikový účet lze přitom spravovat na jednom místě s měsíčními přehledy, údaji o využití a řízením přístupu.

Bezkonkurenční služby jsou naší doménou

Ve Scott.Weber Workspace je well-being na prvním místě. Cílem je poskytnout pracovní prostředí, kde se tým bude cítit jako v 5 hvězdičkovém hotelu. O klienty se stará profesionální tým. Všechny Scott.Weber Workspace centra nabízí řadu prostor pro neformální setkání či relax a sport, které mohou klienti neomezeně využívat.  Mezi ně patří i venkovní prostory jako jsou terasy, zahrady, sportovní hřiště či dokonce běžecká dráha na střeše budovy našeho nejnovějšího centra Visionary v Holešovicích. 

Zaujalo vás to? Domluvte si prohlídku vybrané lokality a rádi vám poradíme s řešením vašeho pracovního prostoru na míru. Kontaktujte nás!

Další příspěvky

Články z oboruDoporučujeme
07. 09. 2023
Čas čtení 4 min. Coworking je stále populárnější u živnostníků, malých i velkých firem. Co je zdrojem jeho úspěchu…

Děkujeme, že máte zájem.

Naši specialisté vás brzy kontaktují. Věříme, že společně najdeme nejlepší řešení dle vašich potřeb.

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 723 244 537 .

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis