Zpravodajský web MediaGuru.cz přináší rozhovor s Adamem Zvadou

Jakým způsobem se díváte na budoucnost kanceláří? Který typ má nyní největší šance prorazit?  

Z dat, která máme k dispozici, vyplývá, že ve světových metropolích radikálně roste plocha tzv. flexible workspace vůči klasickým kancelářím. Samozřejmě, začínalo to na menším čísle řádově v jednotkách procent, ale i tak to udává jistý směr. Predikce je taková, že do roku 2030 by měly flexibilní kanceláře obsáhnout v hlavních metropolích 30 % trhu. Už i velké firmy říkají svým pobočkám v zahraničí, aby šly do tohoto typu kanceláří, protože nechtějí, aby se jejich draze zaplacení lidé starali o stavební úpravy, nákup koberců, IT vybavení nebo zástup za těhotnou recepční. Je to nový typ outsourcingu, který za lidi dělá věci, které je nebaví, které nejsou tzv. core businessem firmy,“ říká Adam Zvada.

Tak začíná rozhovor o trendech v pracovním prostředí, které se v uplynulých měsících mění, na zpravodajském webu MediaGuru s Adamem Zvadou, zakladatelem a majitelem společnosti Scott.Weber Workspace.

Ta působí na trhu již 11. rokem a její v pořadí osmá pobočka bude stát na Václavském náměstí. „Zatímco dříve lidé vnímali, že si pronajímají pouze vlastní kancelář, následně začali vnímat hodnotu prostor celého našeho kancelářského centra, dnes vnímají, že si pronajímají v podstatě budovu,“ dodává Adam Zvada, podle něhož bude rozvoj nejfrekventovanějšího náměstí v Praze do budoucna ještě akcelerovat.

Přečtěte si celý rozhovor na zpravodajském webu o médiích, marketingu a reklamě MediaGuru.cz ZDE.

Další příspěvky

Články z oboruDoporučujeme
07. 09. 2023
Čas čtení 4 min. Coworking je stále populárnější u živnostníků, malých i velkých firem. Co je zdrojem jeho úspěchu…

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis