Zpravodajský web MediaGuru.cz přináší rozhovor s Adamem Zvadou

Jakým způsobem se díváte na budoucnost kanceláří? Který typ má nyní největší šance prorazit?  

Z dat, která máme k dispozici, vyplývá, že ve světových metropolích radikálně roste plocha tzv. flexible workspace vůči klasickým kancelářím. Samozřejmě, začínalo to na menším čísle řádově v jednotkách procent, ale i tak to udává jistý směr. Predikce je taková, že do roku 2030 by měly flexibilní kanceláře obsáhnout v hlavních metropolích 30 % trhu. Už i velké firmy říkají svým pobočkám v zahraničí, aby šly do tohoto typu kanceláří, protože nechtějí, aby se jejich draze zaplacení lidé starali o stavební úpravy, nákup koberců, IT vybavení nebo zástup za těhotnou recepční. Je to nový typ outsourcingu, který za lidi dělá věci, které je nebaví, které nejsou tzv. core businessem firmy,” říká Adam Zvada.

Tak začíná rozhovor o trendech v pracovním prostředí, které se v uplynulých měsících mění, na zpravodajském webu MediaGuru s Adamem Zvadou, zakladatelem a majitelem společnosti Scott.Weber Workspace.

Ta působí na trhu již 11. rokem a její v pořadí osmá pobočka bude stát na Václavském náměstí. „Zatímco dříve lidé vnímali, že si pronajímají pouze vlastní kancelář, následně začali vnímat hodnotu prostor celého našeho kancelářského centra, dnes vnímají, že si pronajímají v podstatě budovu,“ dodává Adam Zvada, podle něhož bude rozvoj nejfrekventovanějšího náměstí v Praze do budoucna ještě akcelerovat.

Přečtěte si celý rozhovor na zpravodajském webu o médiích, marketingu a reklamě MediaGuru.cz ZDE.

More posts

From our FieldRecommended
11. 09. 2023
Reading time 4 min. Coworking is becoming increasingly popular with sole traders as well as small and large companies….

Thank you for your interest.

Our workspace specialists will contact you shortly. We believe that together we will find the best solution according to your needs. Arrange a tour of our centers or try a day at the coworking space for free.   

However, if you are in a hurry, do not hesitate to contact us at +420 601 389 500.

Your Scott.Weber Workspace Team Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis