The Park. Naše 11. pražská lokalita již brzy!

Číslo 11 patří v numerologii vizionářům, kteří mohou změnit svět. My proměňujeme každý pracovní den v jedinečný zážitek, a to brzy už v 11 pražských lokalitách. Jedenáctkou bude legendární The Park na Chodově. Pokračujeme v krasojízdě.

Vzdušné pracovní prostředí s elegancí, kterým se prolíná příroda, vyniká svou rozlohou a nekonečnými možnostmi. Patří mu celé patro o rozloze 2 519 m2 plné inspirace a originálních společných prostor, které je vybaveno nejmodernější A/V a ICT technologií.

Od úsvitu do soumraku

Nechali jsme se inspirovat symbolikou klidné Stromovky i londýnského Hyde Parku. Celý koncept vychází z rytmu dne, tedy od úsvitu do soumraku. Na jedné straně tak najdete slunečnou kuchyň a na druhé noční bar. Vychutnáte si šálek kávy nebo čaje ve stylové kavárně s baristou. Zažijete nezapomenutelná setkání a akce v unikátních zasedacích místnostech a eventových prostorech.

Pracovat pod hvězdnou oblohou?  I to je v našem novém centru možné. Kancelářské prostředí s všudypřítomnou přírodou vás okouzlí svým šarmem. Dokonalé harmonie a klidu dosáhnete v japonském koutku i v zenové oáze. Odreagovat se můžete také v kavárně s oblíbeným coworkingem uprostřed centra a úspěšný pracovní den zakončit relaxační masáží či skleničkou v Night baru. Trénovat si můžete i svůj odpal na golfovém trenažéru, který se nám s Parkem prostě pojí. Už v únoru budete mít možnost reprezentovat svoje sídlo firmy a korespondenční adresu na tomto úchvatném místě.

Na perfektní dostupnosti nám záleží

Do našeho nejnovějšího centra se dostanete snadno. Je skvěle dostupné vozem i městskou dopravou a navíc se nachází v blízkosti dálnice D1. Nic vám tak nebrání vyrazit z práce na víkend rovnou do krásné Budapešti či Vídně.

V běžném pracovním dni je skvělé mít vše na dosah. V areálu The Park najdete gym park, Starbucks, lékárnu a nedaleko i obchodní centrum Westfield.

To vše a mnohem více přinese v prvním čtvrtletí 2023 naše nové centrum The Park. Taky se už nemůžete dočkat? Prohlédněte si náš úžasný projekt, kde se můžeme setkávat každý den už začátkem roku 2023. Pokud zvažujete, kam umístit svoje podnikání, sídlo firmy v The Park ideálním místem pro reprezentaci,

Rezervovat své místo si v něm můžete už teď! V případě zájmu kontaktujte našeho obchodního manažera e-mailem na: [email protected] či telefonicky na čísle: +420 727 922 005.

The Park
The Park

Další příspěvky

Články z oboruDoporučujeme
07. 09. 2023
Čas čtení 4 min. Coworking je stále populárnější u živnostníků, malých i velkých firem. Co je zdrojem jeho úspěchu…

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis