The Park. Naše 11. pražská lokalita již brzy!

Číslo 11 patří v numerologii vizionářům, kteří mohou změnit svět. My proměňujeme každý pracovní den v jedinečný zážitek, a to brzy už v 11 pražských lokalitách. Jedenáctkou bude legendární The Park na Chodově. Pokračujeme v krasojízdě.

Vzdušné pracovní prostředí s elegancí, kterým se prolíná příroda, vyniká svou rozlohou a nekonečnými možnostmi. Patří mu celé patro o rozloze 2 519 m2 plné inspirace a originálních společných prostor, které je vybaveno nejmodernější A/V a ICT technologií.

Od úsvitu do soumraku

Nechali jsme se inspirovat symbolikou klidné Stromovky i londýnského Hyde Parku. Celý koncept vychází z rytmu dne, tedy od úsvitu do soumraku. Na jedné straně tak najdete slunečnou kuchyň a na druhé noční bar. Vychutnáte si šálek kávy nebo čaje ve stylové kavárně s baristou. Zažijete nezapomenutelná setkání a akce v unikátních zasedacích místnostech a eventových prostorech.

Pracovat pod hvězdnou oblohou?  I to je v našem novém centru možné. Kancelářské prostředí s všudypřítomnou přírodou vás okouzlí svým šarmem. Dokonalé harmonie a klidu dosáhnete v japonském koutku i v zenové oáze. Odreagovat se můžete také v kavárně s oblíbeným coworkingem uprostřed centra a úspěšný pracovní den zakončit relaxační masáží či skleničkou v Night baru. Trénovat si můžete i svůj odpal na golfovém trenažéru, který se nám s Parkem prostě pojí.

Na perfektní dostupnosti nám záleží

Do našeho nejnovějšího centra se dostanete snadno. Je skvěle dostupné vozem i městskou dopravou a navíc se nachází v blízkosti dálnice D1. Nic vám tak nebrání vyrazit z práce na víkend rovnou do krásné Budapešti či Vídně.

V běžném pracovním dni je skvělé mít vše na dosah. V areálu The Park najdete gym park, Starbucks, lékárnu a nedaleko i obchodní centrum Westfield.

To vše a mnohem více přinese v prvním čtvrtletí 2023 naše nové centrum The Park. Taky se už nemůžete dočkat? Prohlédněte si náš úžasný projekt, kde se můžeme setkávat každý den už začátkem roku 2023.

Rezervovat své místo si v něm můžete už teď! V případě zájmu kontaktujte naši obchodní manažerku Kateřinu Maratovou e-mailem na: [email protected] či telefonicky na čísle: +420 601 101 093.

The Park
The Park

Další příspěvky

Spojíme se s vámi.

Děkujeme, že jste nás kontaktovali. Naši specialisté na pracovní prostředí se s vámi brzy spojí. Věříme, že společně najdeme nejlepší řešení dle vašich představ. Domluvte si prohlídku našich center, nebo vyzkoušejte den zdarma v coworkingu.

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 101 093.

Váš tým Scott.Weber Workspace