Skanska prozrazuje, jak budou vypadat kancelářské budovy budoucnosti. A my jsme jejich součástí.

Kanceláře budoucnosti. Z home office už jsme vystřízlivěli, takhle teď chceme pracovat.” Tak zní titulek nového článku světoznámého magazínu Forbes, který představuje, jak budou vypadat kanceláře budoucnosti z pohledu Skansky. Ta je celosvětově jednou z největších stavebních společností poskytujících služby v oblasti komerčního a rezidenčního developmentu.

Design následuje koncept

Design follows the environment je koncept, kterým se Skanska řídí už řadu let. Podle něj vznikají kancelářské budovy budoucnosti a my jsme součástí hned několika projektů tohoto skvělého konceptu. 

Podle konceptu Design follows the environment proměnil developer prostor bývalé Pragovky v pražském Karlíně na kancelářskou budovu Praga Studios, ve které nabízíme inspirativní pracovní prostředí privátních kanceláří a trendy coworkingu, a to hned na dvou patrech této unikátní budovy v srdci Karlina, kterou si nejde nezamilovat. 

Další z budov Skansky je Visionary v pražských Holešovicích. Dost možná ji znáte díky unikátní běžecké dráze na její střešní terase. V této budově, která si vás získá svým hravým designem, inovativními prvky a dechberoucími výhledy, také poskytujeme na třech patrech jedinečné pracovní prostředí pro naše Scott.Weber Workspace klienty.

Tohle tady ještě nebylo!

V současnosti Skanska připravuje něco opravdu unikátního. Podle daného konceptu staví očekávaný multifunkční projekt Port7 na břehu Vltavy v Holešovicích. A jsme opět jeho součástí. Nemůžeme se tak dočkat, až našim Scott.Weber klientům nabídneme inspirativní pracovní prostředí s přístavem na Holešovické náplavce. Well-being, zážitky a zdravý balanc mezi pracovním a osobním životem – tyto aspekty jsou pro naše klienty na prvním místě a v Port7 se prolínají celým konceptem tohoto prostředí. Port 7 je desátým Scott.Weber Workspace centrem, kde na čtyřech patrech o celkové rozloze 3 800 m2 poskytneme 450 pracovních míst a na své si přijdou jednotlivci i týmy všech velikostí i větší společnosti. 

V centru Port7 nechybí coworkingové i eventové prostory a inspirativní privátní terasy. 

I vy můžete být součástí tohoto jedinečného projektu. Spojte se s námi. Stačí nám zavolat na číslo +420 601 101 093 nebo napsat e-mail na [email protected] . Rádi se s vámi potkáme.

Přečtěte si celý článek o kancelářích budoucnosti ve Forbesu zde

Další příspěvky

  Spojíme se s vámi

  Zanechte nám svůj kontakt a naši specialisté na pracovní prostředí se s vámi spojí. Společně najdete to nejlepší řešení dle vašich představ. Domluvíte si prohlídku či si vyzkoušíte den coworkingu zdarma. Ozvat se nám samozřejmě můžete i vy.
  Stačí nám zavolat na číslo +420 601 101 093 .

  O co máte zájem?

  Vyberte řešení*:
  Počet osob*:

  Vyberte lokalitu:

  Vyplňte své údaje