Seznamte s tím, co pro vaše zdraví a bezpečnost v těchto dnech děláme

Aktuálně všichni procházíme náročným obdobím. Věříme, že navzdory této situaci nepropadáte chmurám. Zdraví a bezpečnost našich klientů a našich zaměstnanců, je pro nás nejdůležitější prioritou. Proto bychom vás rádi seznámili s tím, co pro vaše zdraví a bezpečnost v těchto dnech děláme.

Všechna kancelářská centra, která Scott & Weber provozuje, zůstávají nadále v provozu. Celý náš tým se intenzivně snaží, aby se ti z vás, kteří stále potřebují docházet do kanceláře, v práci cítili co nejbezpečněji i v době koronavirové nákazy.

Přijali jsme proto následující opatření:

  • Snažíme se minimalizovat mezilidský kontakt.
  • Poštu předáváme pouze bezkontaktně.
  • Osobní schůzky nahrazujeme videokonferencemi.
  • Těm z vás, kteří jste doposud pracovali ve sdíleném pracovním prostoru, nabízíme privátní kanceláře nebo malé zasedací místnosti, které můžete samostatně využívat.
  • Při dezinfekci kanceláří využíváme nejmodernější technologie. S pomocí klimatizace do vzduchu vypouštíme dezinfekční páru.
  • S ICT partnery hledáme řešení, které vám ulehčí práci z domovaNechybí nám ani projektový tým, který neustále sleduje aktuální dění a pracuje na všech opatřeních, které vám mohou zjednodušit či zpříjemnit situaci v práci i během Home Office. Držme si palce, ať je tato nepříjemná situace co nejdříve za námi, a hlavně všem přejeme hodně zdraví, trpělivosti a pozitivních myšlenek.

Další příspěvky

Články z oboruDoporučujeme
07. 09. 2023
Čas čtení 4 min. Coworking je stále populárnější u živnostníků, malých i velkých firem. Co je zdrojem jeho úspěchu…

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis