Seznamte s tím, co pro vaše zdraví a bezpečnost v těchto dnech děláme

Aktuálně všichni procházíme náročným obdobím. Věříme, že navzdory této situaci nepropadáte chmurám. Zdraví a bezpečnost našich klientů a našich zaměstnanců, je pro nás nejdůležitější prioritou. Proto bychom vás rádi seznámili s tím, co pro vaše zdraví a bezpečnost v těchto dnech děláme.

Všechna kancelářská centra, která Scott & Weber provozuje, zůstávají nadále v provozu. Celý náš tým se intenzivně snaží, aby se ti z vás, kteří stále potřebují docházet do kanceláře, v práci cítili co nejbezpečněji i v době koronavirové nákazy.

Přijali jsme proto následující opatření:

 • Snažíme se minimalizovat mezilidský kontakt.
 • Poštu předáváme pouze bezkontaktně.
 • Osobní schůzky nahrazujeme videokonferencemi.
 • Těm z vás, kteří jste doposud pracovali ve sdíleném pracovním prostoru, nabízíme privátní kanceláře nebo malé zasedací místnosti, které můžete samostatně využívat.
 • Při dezinfekci kanceláří využíváme nejmodernější technologie. S pomocí klimatizace do vzduchu vypouštíme dezinfekční páru.
 • S ICT partnery hledáme řešení, které vám ulehčí práci z domovaNechybí nám ani projektový tým, který neustále sleduje aktuální dění a pracuje na všech opatřeních, které vám mohou zjednodušit či zpříjemnit situaci v práci i během Home Office. Držme si palce, ať je tato nepříjemná situace co nejdříve za námi, a hlavně všem přejeme hodně zdraví, trpělivosti a pozitivních myšlenek.

Další příspěvky

  Přijďte ochutnat naši kávu

  Zanechte nám zde své údaje nebo volejte +420 601 389 500 a získejte den zdarma v coworkingu nebo prohlídku našich prostor

  O co máte zájem?

  Nevím, chci pouze prohlídku

  Zatím nemám vybranou lokalitu

  Vyplňte své údaje