Otevíráme profesionální podcastové studio v srdci Karlína

Ano, je to tak! I my jsme se nechali unést fenoménem dnešní doby a otevíráme vlastní podcastové studio. Kde ho najdete? V unikátním centru Praga Office & Garden, a to v samém srdci Karlína. Natáčejte, streamujte a nahrávejte. Zkrátka realizujte podcasty, voiceovery a livestreamy v perfektní kvalitě v plně vybaveném podcastovém studiu Praga Alfa v inspirativním prostředí.

Co stojí za velkolepým úspěchem podcastů? To, že je může poslouchat každý, o jakémkoliv tématu, kdekoliv a kdykoliv. Cestou do práce, při cvičení, u vaření a třeba i při běhu. Miliony lidí se nechávají inspirovat příběhy úspěšných v nejrůznějších oblastech, jako je technologie, business, marketing, kultura a mnoho dalších. 

Jste už profesionál v tvorbě podcastů? Nebo se jim chcete teprve stát, abyste zaujali svou cílovou skupinu zajímavým tématem touto atraktivní formou? Pojďte do toho!

Pokud máte atraktivní téma, autentický obsah a zapamatovatelný název svého podcastu, tak už na nic nečekejte! Perfektní technologii a super prostředí pro natáčení nechte na nás. 

V našem podcastovém studiu Praga Alfa se setkávají všichni ti, kdo chtějí pro tvorbu podcastů kvalitní techniku. Využijte revoluční konzoli Rode Caster Pro, která přináší novou úroveň profesionality v produkci podcastů. Nabízí legendární zvukové procesory a možnost okamžitého spuštění efektů hudby, samplů, potlesku apod. Živé vysílání navíc můžete posílat na nejrůznější sociální sítě. 

Jaké technické vybavení naše podcastové studio Praga Alfa nabízí?

  • Podcastové produkční studio Rode Caster Pro  
  • 2x studiová sluchátka Omnitronic SHP-900
  • 2x dynamický mikrofon pro vysílání Rode Pod Mic, vč. stojanu
  • PTZ integrovaná kamera JLC s funkcí rotace 180 na vertikální i horizontální úrovni
  • Počítač All in One
  • Paměťová karta a SW umožňující nahrávání podcastu a následnou postprodukci 

Přijďte si podcastové studio Praga Alfa vyzkoušet. Rezervujte si svůj čas online zde či osobně kontaktujte Community manažerku Scott.Weber Workspace centra Praga Office & Garden Kláru Hervertovou, a to teletonicky na čísle +420 727 964 277 či e-mailem na adresu [email protected].

Další příspěvky

Články z oboruDoporučujeme
07. 09. 2023
Čas čtení 4 min. Coworking je stále populárnější u živnostníků, malých i velkých firem. Co je zdrojem jeho úspěchu…

Děkujeme, že máte zájem.

Naši specialisté vás brzy kontaktují. Věříme, že společně najdeme nejlepší řešení dle vašich potřeb.

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 723 244 537 .

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis