Otevíráme profesionální podcastové studio v srdci Karlína

Ano, je to tak! I my jsme se nechali unést fenoménem dnešní doby a otevíráme vlastní podcastové studio. Kde ho najdete? V unikátním centru Praga Office & Garden, a to v samém srdci Karlína. Natáčejte, streamujte a nahrávejte. Zkrátka realizujte podcasty, voiceovery a livestreamy v perfektní kvalitě v plně vybaveném podcastovém studiu Praga Alfa v inspirativním prostředí.

Co stojí za velkolepým úspěchem podcastů? To, že je může poslouchat každý, o jakémkoliv tématu, kdekoliv a kdykoliv. Cestou do práce, při cvičení, u vaření a třeba i při běhu. Miliony lidí se nechávají inspirovat příběhy úspěšných v nejrůznějších oblastech, jako je technologie, business, marketing, kultura a mnoho dalších. 

Jste už profesionál v tvorbě podcastů? Nebo se jim chcete teprve stát, abyste zaujali svou cílovou skupinu zajímavým tématem touto atraktivní formou? Pojďte do toho!

Pokud máte atraktivní téma, autentický obsah a zapamatovatelný název svého podcastu, tak už na nic nečekejte! Perfektní technologii a super prostředí pro natáčení nechte na nás. 

V našem podcastovém studiu Praga Alfa se setkávají všichni ti, kdo chtějí pro tvorbu podcastů kvalitní techniku. Využijte revoluční konzoli Rode Caster Pro, která přináší novou úroveň profesionality v produkci podcastů. Nabízí legendární zvukové procesory a možnost okamžitého spuštění efektů hudby, samplů, potlesku apod. Živé vysílání navíc můžete posílat na nejrůznější sociální sítě. 

Jaké technické vybavení naše podcastové studio Praga Alfa nabízí?

 • Podcastové produkční studio Rode Caster Pro  
 • 2x studiová sluchátka Omnitronic SHP-900
 • 2x dynamický mikrofon pro vysílání Rode Pod Mic, vč. stojanu
 • PTZ integrovaná kamera JLC s funkcí rotace 180 na vertikální i horizontální úrovni
 • Počítač All in One
 • Paměťová karta a SW umožňující nahrávání podcastu a následnou postprodukci 

Přijďte si podcastové studio Praga Alfa vyzkoušet. Rezervujte si svůj čas online zde či osobně kontaktujte Community manažerku Scott.Weber Workspace centra Praga Office & Garden Kláru Hervertovou, a to teletonicky na čísle +420 727 964 277 či e-mailem na adresu hervertova@scottweber.cz.

More posts

  Come and taste our coffee

  Leave us your details here or call +420 601 101 093 to get a free day in coworking or a tour of our spaces

  What are you interested in?

  Choose a solution*:

  Number of persons*:

  Select a location:

  Fill in your details