Objevte rebranding naší společnosti Scott.Weber Workspace

Původní název Scott & Weber se proměnil v Scott.Weber Workspace, máme nové logo a také profesionální fotografie našeho pracovního prostředí. V názvu už nejsou dvě jména Scott a Weber, ale jedno. Mezera mezi jmény je nahrazena tečkou a představuje symbol sjednocení silné komunity Scott.Weber. Nové logo jsme připravili společně s naším grafickým designérem Jáchymem Váně. Čtverec symbolizuje prostory (space), které nabízíme již v 8 pražských lokalitách.

Vše doplňují fotografie pracovního prostředí od Jiřího Lízlera, který se specializuje na architektonickou fotografii. Realizaci rebrandingu má ve Scott.Weber na starosti marketingová manažerka Eva Beránková, která k nám nastoupila v době, která pro rozvoj firmy skýtá mnoho příležitostí.

Zkrátka je toho hodně a vše reflektuje poslání naší společnosti. Jak zní? Místo, kde se práce stane zážitkem. Nové webové stránky toto poselství dokonale zobrazují a vše zmíněné propojují. Jsou o vás, naší komunitě, která je základem a styčným bodem celé naší Scott.Weber společnosti. Máme z nich velkou radost a doufáme, že ji přinese i vám. Děkujeme, že jste s námi a těšíme se na další spolupráci a setkávání se s vámi.

Další příspěvky

Články z oboruDoporučujeme
07. 09. 2023
Čas čtení 4 min. Coworking je stále populárnější u živnostníků, malých i velkých firem. Co je zdrojem jeho úspěchu…

Děkujeme, že máte zájem.

Naši specialisté vás brzy kontaktují. Věříme, že společně najdeme nejlepší řešení dle vašich potřeb.

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 723 244 537 .

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis