O konceptu Scott.Weber Workspace kanceláří a coworkingu v The Flow Building píše Forbes

O konceptu Scott.Weber Workspace kanceláří a coworkingu v budově The Flow Building se píše v nejnovějším vydání magazínu Forbes

V únorovém čísle magazínu Forbes vyšel článek s netradičním názvem O krysách a kancelářích. Pojednává o tom, jak pandemie převrátila naruby svět práce i kancelářský trh.

Mezi zajímavé projekty, které v dnešní době vznikají řadí budovu The Flow Building. Její střešní terasa nabízí pohled od Národního muzea přes Pražský hrad až po žižkovskou věž. Ve třetím patře této ikonické stavby se nachází nově otevřené coworkingové centrum a servisované, zařízené kanceláře společnosti Scott.Weber Workspace. V článku je zmíněno, že se jedná o jedno z míst, které firmám umožňuje flexibilní nájemní smlouvy. Uvádí také, že flexibilní koncepty kanceláří jsou podle odborníků odpovědí na nejistou budoucnost.

Řada firem musela ze dne na den změnit svůj byznys model. V extrémně krátké době uvedly na trh nové produkty. Propouštěly nebo naopak nabíraly velké množství lidí. Změna je dnes jedinou konstantou podnikání. Spousta firem neví, co je čeká za měsíc, natož za pár let. Nechtějí proto obnovovat pětileté smlouvy v tradičních kancelářích, ale hledají jiné cesty,“ doplňuje  v článku Adam Zvada, majitel společnosti Scott.Weber Workspace.

Přečtěte si celý článek o tom, jak roste obliba flexibilních kanceláří ve světě i u nás v únorovém vydání Forbes. Najdete ho ZDE.

Další příspěvky

  Spojíme se s vámi

  Zanechte nám svůj kontakt a naši specialisté na pracovní prostředí se s vámi spojí. Společně najdete to nejlepší řešení dle vašich představ. Domluvíte si prohlídku či si vyzkoušíte den coworkingu zdarma. Ozvat se nám samozřejmě můžete i vy.
  Stačí nám zavolat na číslo +420 601 389 500.

  O co máte zájem?

  Vyberte řešení*:

  Počet osob*:

  Vyberte lokalitu:

  Vyplňte své údaje