O konceptu Scott.Weber Workspace kanceláří a coworkingu v budově The Flow Building se píše v nejnovějším vydání magazínu Forbes

V únorovém čísle magazínu Forbes vyšel článek s netradičním názvem O krysách a kancelářích. Pojednává o tom, jak pandemie převrátila naruby svět práce i kancelářský trh.

Mezi zajímavé projekty, které v dnešní době vznikají řadí budovu The Flow Building. Její střešní terasa nabízí pohled od Národního muzea přes Pražský hrad až po žižkovskou věž. Ve třetím patře této ikonické stavby se nachází nově otevřené coworkingové centrum a servisované, zařízené kanceláře společnosti Scott.Weber Workspace. V článku je zmíněno, že se jedná o jedno z míst, které firmám umožňuje flexibilní nájemní smlouvy. Uvádí také, že flexibilní koncepty kanceláří jsou podle odborníků odpovědí na nejistou budoucnost.

Řada firem musela ze dne na den změnit svůj byznys model. V extrémně krátké době uvedly na trh nové produkty. Propouštěly nebo naopak nabíraly velké množství lidí. Změna je dnes jedinou konstantou podnikání. Spousta firem neví, co je čeká za měsíc, natož za pár let. Nechtějí proto obnovovat pětileté smlouvy v tradičních kancelářích, ale hledají jiné cesty,“ doplňuje  v článku Adam Zvada, majitel společnosti Scott.Weber Workspace.

Přečtěte si celý článek o tom, jak roste obliba flexibilních kanceláří ve světě i u nás v únorovém vydání Forbes. Najdete ho ZDE.

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace