Prohlédněte si naše nové pracovní prostředí v samém historickém centru Prahy, které se nachází v někdejším Květinovém domě na rohu Václavského náměstí a Opletalovy ulice. Nová budova The Flow Building od slavného architektonického studia Chapman Taylor vyniká designem 21. století, nejmodernějšími technologiemi a certifikací BREEAM Excellent.

Pojďme teď společně nahlédnout do interiéru našeho unikátního centra. Při vstupu do budovy The Flow Building vás ohromí luxusní reprezentativní recepce. Jedinečná atmosféra prémiového prostředí je součástí celého interiéru, který je inspirovaný uklidňujícím hotelovým stylem s dávkou hravosti. Tato jedinečná kombinace vás vtáhne do děje. 

Najdete zde jak flexibilní, tak pevná pracovní místa, soukromé kanceláře i prostorné office suites. Nechybí prémiové zasedací místnosti a prostory pro eventy. K dispozici je také relax zóna s výhledem na celé Václavské náměstí pro odpočinek v masážních křeslech. Originální prostředí poskytuje příležitost pro vzájemnou komunikaci, sdílení nápadů a profesionální práci. 

Chcete vidět a dechberoucí 360° výhled na Prahu? Račte vstoupit na terasu vysoko nad městem! Můžete zde odpočívat, sportovat i pořádat nejrůznějších eventy. 

Prohlédněte si krásné fotografie našeho interiéru The Flow Building v Galerii na našich webových stránkách: The Flow Building – Pronájem kanceláře Praha 1 | Scott.Weber (scottweber.cz).

  Spojíme se s vámi

  Zanechte nám svůj kontakt a naši specialisté na pracovní prostředí se s vámi spojí. Společně najdete to nejlepší řešení dle vašich představ. Domluvíte si prohlídku či si vyzkoušíte den coworkingu zdarma. Ozvat se nám samozřejmě můžete i vy.
  Stačí nám zavolat na číslo +420 601 101 093 .

  O co máte zájem?

  Vyberte řešení*:

  Počet osob*:

  Vyberte lokalitu:

  Vyplňte své údaje