Nahlédněte do našeho nového interiéru na Václavském náměstí

Prohlédněte si naše nové pracovní prostředí v samém historickém centru Prahy, které se nachází v někdejším Květinovém domě na rohu Václavského náměstí a Opletalovy ulice. Nová budova The Flow Building od slavného architektonického studia Chapman Taylor vyniká designem 21. století, nejmodernějšími technologiemi a certifikací BREEAM Excellent.

Pojďme teď společně nahlédnout do interiéru našeho unikátního centra. Při vstupu do budovy The Flow Building vás ohromí luxusní reprezentativní recepce. Jedinečná atmosféra prémiového prostředí je součástí celého interiéru, který je inspirovaný uklidňujícím hotelovým stylem s dávkou hravosti. Tato jedinečná kombinace vás vtáhne do děje. 

Najdete zde jak flexibilní, tak pevná pracovní místa, soukromé kanceláře i prostorné office suites. Nechybí prémiové zasedací místnosti a prostory pro eventy. K dispozici je také relax zóna s výhledem na celé Václavské náměstí pro odpočinek v masážních křeslech. Originální prostředí poskytuje příležitost pro vzájemnou komunikaci, sdílení nápadů a profesionální práci. 

Chcete vidět a dechberoucí 360° výhled na Prahu? Račte vstoupit na terasu vysoko nad městem! Můžete zde odpočívat, sportovat i pořádat nejrůznějších eventy. 

Prohlédněte si krásné fotografie našeho interiéru The Flow Building v Galerii na našich webových stránkách: The Flow Building – Pronájem kanceláře Praha 1 | Scott.Weber (scottweber.cz).

More posts

  Come and taste our coffee

  Leave us your details here or call +420 601 101 093 to get a free day in coworking or a tour of our spaces

  What are you interested in?

  Choose a solution*:

  Number of persons*:

  Select a location:

  Fill in your details