Mladší ročníky v našich budovách zajímá udržitelnost, kladou větší důraz na duševní zdraví, svobodu a flexibilitu.

Od roku 2009 se začala naplňovat vize o plně vybavených kancelářích i pro menší a střední firmy, které bych se jinak do prvotřídních kancelářských budov nedostali. To vše s úsporou nákladů, času a flexibilitou času i podmínek. Jak čas plynul z jednoho centra v roce 2022 provozujeme 12 úspěšných lokalit.

Podle Adama Zvady je 12 center pořád málo. Jde jenom o úhel pohledu…

Momentálně provozujeme více než 34 tisíc metrů čtverečních ve 12 centrech v Praze. Jsme největším poskytovatelem flexibilních kanceláří s tržním podílem více než 34 %. Naše odvětví má dnes v Praze pouze 2,7 procenta plochy kancelářského trhu. Poptávka po tradičních kancelářích však v roce 2019 prudce spadla a nezvedá se, zatímco po flexibilních pracovištích poptávka stále roste.

Vzorem a inspirací pro rebranding v roce 2020 byli naši současní i potenciální klienti. 

Novým názvem firmy jsme chtěli lépe vystihnout obor našeho byznysu a soudržný vztah mezi našimi týmy a klienty, kteří tvoří jednu komunitu, jeden velký nerozdělený fungující ekosystém. Jsme společnost, jež nabízí prémiové kancelářské a eventové prostory pro firmy všech velikostí od jednotlivců až po firmy o stovkách zaměstnanců. Chtěli jsme nejen ulehčit práci pro webové vyhledávače, ale také odrazit exkluzivní esenci našich prostor a komunity v nich.

Nastupující generace mnohem více než jejich rodiče dbají na životní prostředí, své zdraví a jistou nezávislost.

Dnešní mládež se oproti svým rodičům diametrálně odlišná v tom, jak se vyjadřuje, obléká, stravuje. Preferují jiný způsob komunikace a socializace, osobní hodnoty vnímají jinak. Proč by si pak někdo měl myslet, že budou chtít pracovat ve stejném prostředí v neměnné pracovní době od devíti do pěti a se stále stejnými kolektivem jako jejich rodiče?

Nedávno jsme otevřeli nové centrum Rustonka v Praze 8, kde bude štafeta privátních kanceláří, zasedacích místností, konferenčních prostor i možnosti umístit sem sídlo firmy pokračovat.

Prostory jsme převzali po konkurenčním poskytovateli.

Ušetřil nám tenhle základ práci při budování nového centra? Přečtěte si v článku Týdeníku Euro, kde se dozvíte i to, co je hlavním faktorem při rozhodování umístnění centra, kdo je náš zákazník i o tom, jaký vliv měla pandemie na úspěch společnosti Scott.Weber Workspace.

Další příspěvky

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 


Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis