Mladší ročníky v našich budovách zajímá udržitelnost, kladou větší důraz na duševní zdraví, svobodu a flexibilitu.

Od roku 2009 se začala naplňovat vize o plně vybavených kancelářích i pro menší a střední firmy, které bych se jinak do prvotřídních kancelářských budov nedostali. To vše s úsporou nákladů, času a flexibilitou času i podmínek. Jak čas plynul z jednoho centra v roce 2022 provozujeme 12 úspěšných lokalit.

Podle Adama Zvady je 12 center pořád málo. Jde jenom o úhel pohledu…

Momentálně provozujeme více než 34 tisíc metrů čtverečních ve 12 centrech v Praze. Jsme největším poskytovatelem flexibilních kanceláří s tržním podílem více než 34 %. Naše odvětví má dnes v Praze pouze 2,7 procenta plochy kancelářského trhu. Poptávka po tradičních kancelářích však v roce 2019 prudce spadla a nezvedá se, zatímco po flexibilních pracovištích poptávka stále roste.

Vzorem a inspirací pro rebranding v roce 2020 byli naši současní i potenciální klienti. 

Novým názvem firmy jsme chtěli lépe vystihnout obor našeho byznysu a soudržný vztah mezi našimi týmy a klienty, kteří tvoří jednu komunitu, jeden velký nerozdělený fungující ekosystém. Jsme společnost, jež nabízí prémiové kancelářské a eventové prostory pro firmy všech velikostí od jednotlivců až po firmy o stovkách zaměstnanců. Chtěli jsme nejen ulehčit práci pro webové vyhledávače, ale také odrazit exkluzivní esenci našich prostor a komunity v nich.

Nastupující generace mnohem více než jejich rodiče dbají na životní prostředí, své zdraví a jistou nezávislost.

Dnešní mládež se oproti svým rodičům diametrálně odlišná v tom, jak se vyjadřuje, obléká, stravuje. Preferují jiný způsob komunikace a socializace, osobní hodnoty vnímají jinak. Proč by si pak někdo měl myslet, že budou chtít pracovat ve stejném prostředí v neměnné pracovní době od devíti do pěti a se stále stejnými kolektivem jako jejich rodiče?

Nedávno jsme otevřeli nové centrum Rustonka v Praze 8, kde bude štafeta privátních kanceláří, zasedacích místností, konferenčních prostor i možnosti umístit sem sídlo firmy pokračovat.

Prostory jsme převzali po konkurenčním poskytovateli.

Ušetřil nám tenhle základ práci při budování nového centra? Přečtěte si v článku Týdeníku Euro, kde se dozvíte i to, co je hlavním faktorem při rozhodování umístnění centra, kdo je náš zákazník i o tom, jaký vliv měla pandemie na úspěch společnosti Scott.Weber Workspace.

More posts

Recommended
18. 01. 2023
Poslechněte si Podcast z lobby s Adamem Zvadou, kde se dozvíte, jak se za dobu jeho působení na kancelářském…
From our FieldWrote about us
11. 11. 2022
Provozujeme již dvanácté centrum flexibilních kanceláří v pražské Rustonce. Po společnosti NewWork jsme převzali nejen prostory, ale i nájemce….

Thank you for your interest.

Our workspace specialists will contact you shortly. We believe that together we will find the best solution according to your needs. Arrange a tour of our centers or try a day at the coworking space for free.   

However, if you are in a hurry, do not hesitate to contact us at +420 601 389 500.

Your Scott.Weber Workspace Team Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis