Medobraní v Praga Studios. Poprvé.

Nastal čas medobraní. Poprvé se uskutečnilo i u nás v Praga Studios. Připadá vám zvláštní, že se konalo v administrativním komplexu uprostřed dynamického Karlína? Budova Praga Studios se umístila na 3. místě nejzelenějších kanceláří na světě. K provozu využívá pouze energii z obnovitelných zdrojů a pyšní se americkým certifikátem LEED Leadership in Energy and Environmental Design. Vlastní chov včel na střeše budovy tak jen doplňuje celý ekosystém budovy.

Na střešní terase najdete hned tři včelí úly. Za svou celoroční péči je pro včelaře sladkou odměnou právě medobraní. „Vytočilo se celkem 24 kilogramů medu, který jsme rozdali do firem v budově,” vypočítává Jakub Zadák, facility manager ze společnosti Skanska Facility. Scott.Weber klienti tak měli možnost ochutnat první „Praga“ med. “Za všechny naše zaměstnance mohu říci, že med byl opravdu vynikající,” potvrdila Mona Nayefová, Community Managerka Praga Studios.

Celý článek si můžete přečíst na portálu MoreThanOfiice.

Další příspěvky

Recommended
05. 04. 2023
Kancelářský trh prochází evolucí. Firmy potřebují šetřit, a proto stále častěji zvažují, že svým zaměstnancům přidělí sdílená pracovní místa….

Děkujeme, že máte zájem.

Naši specialisté vás brzy kontaktují. Věříme, že společně najdeme nejlepší řešení dle vašich potřeb.

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 723 244 537 .

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis