Medobraní v Praga Studios. Poprvé.

Nastal čas medobraní. Poprvé se uskutečnilo i u nás v Praga Studios. Připadá vám zvláštní, že se konalo v administrativním komplexu uprostřed dynamického Karlína? Budova Praga Studios se umístila na 3. místě nejzelenějších kanceláří na světě. K provozu využívá pouze energii z obnovitelných zdrojů a pyšní se americkým certifikátem LEED Leadership in Energy and Environmental Design. Vlastní chov včel na střeše budovy tak jen doplňuje celý ekosystém budovy.

Na střešní terase najdete hned tři včelí úly. Za svou celoroční péči je pro včelaře sladkou odměnou právě medobraní. „Vytočilo se celkem 24 kilogramů medu, který jsme rozdali do firem v budově,” vypočítává Jakub Zadák, facility manager ze společnosti Skanska Facility. Scott.Weber klienti tak měli možnost ochutnat první „Praga“ med. “Za všechny naše zaměstnance mohu říci, že med byl opravdu vynikající,” potvrdila Mona Nayefová, Community Managerka Praga Studios.

Celý článek si můžete přečíst na portálu MoreThanOfiice.

Další příspěvky

  Přijďte ochutnat naši kávu

  Zanechte nám zde své údaje nebo volejte +420 601 389 500 a získejte den zdarma v coworkingu nebo prohlídku našich prostor

  O co máte zájem?

  Nevím, chci pouze prohlídku

  Zatím nemám vybranou lokalitu

  Vyplňte své údaje