Lounge Urban Paradise se proměnila ve filmový plac smysluplné kampaně

Podporovat dobrou věc má vždy smysl a v dnešní době zdravotníky potřebujeme více než kdy jindy.

Je nám ctí, že jsme se mohli zapojit do smysluplného projektu s cílem promovat nábor do Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy. Pod taktovkou režiséra Víta Klusáka se sešel tým filmařů, aby společně bez nároku na honorář vytvořili klip s názvem „Fontána pre Marka“. Jeho hlavním tématem je ukázat rozdíly mezi představami a realitou práce u záchranné služby. Díky nasazení a entuziasmu tvůrců vznikla kampaň nových rozměrů.

Společnost Scott.Weber se zapojila poskytnutím zdarma prostor pro natáčení. První část klipu ukazuje představu nekončící pohody zdravotnického záchranáře, kterou si užívá v krásném prostředí Lounge Urban Paradise v budově Praga Studios. Hlas známého dabéra Pavla Rímského poté uvede situaci na pravou míru a záběry zobrazí reálnější situace v nemocničním prostředí.

Velice nás těší, že jsme prostory mohli poskytnout filmařům kampaně Zachraňuj v Praze a podpořit tak tento velmi smysluplný projekt. Velký dík patří právě vám, našim Scott.Weber členům, za vaše pochopení a spolupráci během natáčení. Doufáme, že se vám klip bude líbit, užijte si jeho sledování zde: https://www.youtube.com/watch?v=MC_dri10cuY
Foto: Adam Hříbal

Další příspěvky

Doporučujeme
05. 04. 2023
Kancelářský trh prochází evolucí. Firmy potřebují šetřit, a proto stále častěji zvažují, že svým zaměstnancům přidělí sdílená pracovní místa….

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis