Lounge Urban Paradise se proměnila ve filmový plac smysluplné kampaně

Podporovat dobrou věc má vždy smysl a v dnešní době zdravotníky potřebujeme více než kdy jindy.

Je nám ctí, že jsme se mohli zapojit do smysluplného projektu s cílem promovat nábor do Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy. Pod taktovkou režiséra Víta Klusáka se sešel tým filmařů, aby společně bez nároku na honorář vytvořili klip s názvem „Fontána pre Marka“. Jeho hlavním tématem je ukázat rozdíly mezi představami a realitou práce u záchranné služby. Díky nasazení a entuziasmu tvůrců vznikla kampaň nových rozměrů.

Společnost Scott.Weber se zapojila poskytnutím zdarma prostor pro natáčení. První část klipu ukazuje představu nekončící pohody zdravotnického záchranáře, kterou si užívá v krásném prostředí Lounge Urban Paradise v budově Praga Studios. Hlas známého dabéra Pavla Rímského poté uvede situaci na pravou míru a záběry zobrazí reálnější situace v nemocničním prostředí.

Velice nás těší, že jsme prostory mohli poskytnout filmařům kampaně Zachraňuj v Praze a podpořit tak tento velmi smysluplný projekt. Velký dík patří právě vám, našim Scott.Weber členům, za vaše pochopení a spolupráci během natáčení. Doufáme, že se vám klip bude líbit, užijte si jeho sledování zde: https://www.youtube.com/watch?v=MC_dri10cuY
Foto: Adam Hříbal

More posts

From our FieldRecommended
11. 09. 2023
Reading time 4 min. Coworking is becoming increasingly popular with sole traders as well as small and large companies….

Thank you for your interest.

Our workspace specialists will contact you shortly. We believe that together we will find the best solution according to your needs. Arrange a tour of our centers or try a day at the coworking space for free.   

However, if you are in a hurry, do not hesitate to contact us at +420 601 389 500.

Your Scott.Weber Workspace Team Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis