Sdílené kanceláře čeká růst, obsadí třetinu trhu.” Tak zní titulek, který uvádí článek v Hospodářských novinách o expanzi velkých firem do flexibilních pracovních prostor.  

Odborníci tvrdí, že do roku 2030 bude flexibilním způsobem využíváno zhruba 30 procent všech kancelářských prostor. Expanzi firmy potvrzuje i majitel Scott.Weber Workspace Adam Zvada. Po otevření nových center na Pankráci, v Karlíně a v budově The Flow Building přímo na Václavském náměstí míří dál. “Nyní máme v nabídce zhruba 18 000 m². V horizontu dvou let plánujeme expanzi čtyř center v rozsahu asi 10 000 m².” doplňuje Adam Zvada. 

Flexibilní kanceláře jsou podle Adama službou, která neposkytuje firmám pouze prostor, ale pomáhá jim k plnění jejich cílů, a to v prostředí, které odpovídá aktuálním potřebám dané firmy. Čím vším jsou sdílené kanceláře atraktivní, a co dalšího klientům přináší, se dočtete v prémiovém vydání článku a také v  rozhovoru s Adamem Zvadou v Hospodářských novinách. 

  Spojíme se s vámi

  Zanechte nám svůj kontakt a naši specialisté na pracovní prostředí se s vámi spojí. Společně najdete to nejlepší řešení dle vašich představ. Domluvíte si prohlídku či si vyzkoušíte den coworkingu zdarma. Ozvat se nám samozřejmě můžete i vy.
  Stačí nám zavolat na číslo +420 601 101 093 .

  O co máte zájem?

  Vyberte řešení*:

  Počet osob*:

  Vyberte lokalitu:

  Vyplňte své údaje