Hospodářské noviny přináší rozhovor s Adamem Zvadou o zářné budoucnosti sdílených kanceláří

Sdílené kanceláře čeká růst, obsadí třetinu trhu.” Tak zní titulek, který uvádí článek v Hospodářských novinách o expanzi velkých firem do flexibilních pracovních prostor.  

Odborníci tvrdí, že do roku 2030 bude flexibilním způsobem využíváno zhruba 30 procent všech kancelářských prostor. Expanzi firmy potvrzuje i majitel Scott.Weber Workspace Adam Zvada. Po otevření nových center na Pankráci, v Karlíně a v budově The Flow Building přímo na Václavském náměstí míří dál. “Nyní máme v nabídce zhruba 18 000 m². V horizontu dvou let plánujeme expanzi čtyř center v rozsahu asi 10 000 m².” doplňuje Adam Zvada. 

Flexibilní kanceláře jsou podle Adama službou, která neposkytuje firmám pouze prostor, ale pomáhá jim k plnění jejich cílů, a to v prostředí, které odpovídá aktuálním potřebám dané firmy. Čím vším jsou sdílené kanceláře atraktivní, a co dalšího klientům přináší, se dočtete v prémiovém vydání článku a také v  rozhovoru s Adamem Zvadou v Hospodářských novinách. 

More posts

From our FieldRecommended
11. 09. 2023
Reading time 4 min. Coworking is becoming increasingly popular with sole traders as well as small and large companies….

Thank you for your interest.

Our workspace specialists will contact you shortly. We believe that together we will find the best solution according to your needs..   

However, if you are in a hurry, do not hesitate to contact us at +420 723 244 537.

Your Scott.Weber Workspace Team Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis