Scott & Weber míří do nové moderní budovy The Flow Building na Václavském náměstí, kde otevře další butikový coworking s privátními kancelářemi. „Přítomnost ve Flow Building pro nás představuje zásadní milník, bude to náš vlajkový projekt,“ líčí Adam Zvada, majitel a zakladatel společnosti Scott & Weber.

Po otevření nového centra Praga Studios v Karlíně, kde se nachází coworkingové centrum Urban Paradise i privátní kanceláře, se budu jednat o již druhý coworking této společnosti, a to na nejžádanější místě v samém centru Prahy. Projekt The Flow Building se pyšní dokonalým designem a nejnovějším technologickými řešeními. O design kanceláří a coworkingu Scott & Weber se v této sedmipodlažní budově postará architektonické studio Chapman Taylor.

Podle Lenky Hrudíkové ze společnosti CBRE, odbornice na coworking u nás, vynikají kanceláře Scott & Weber skvělou lokací, vybavením, designem a kvalitou služeb. „Evidujeme vysokou poptávku po jejich prostorách a máme mnoho klientů na čekací listině,“ tvrdí Hrudíková.

Celý článek najdete zde.

 

 

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace