Forbes píše o nás: Scott & Weber míří do žádané, ultramoderní budovy The Flow Building

Scott & Weber míří do nové moderní budovy The Flow Building na Václavském náměstí, kde otevře další butikový coworking s privátními kancelářemi. „Přítomnost ve Flow Building pro nás představuje zásadní milník, bude to náš vlajkový projekt,“ líčí Adam Zvada, majitel a zakladatel společnosti Scott & Weber.

Po otevření nového centra Praga Studios v Karlíně, kde se nachází coworkingové centrum Urban Paradise i privátní kanceláře, se budu jednat o již druhý coworking této společnosti, a to na nejžádanější místě v samém centru Prahy. Projekt The Flow Building se pyšní dokonalým designem a nejnovějším technologickými řešeními. O design kanceláří a coworkingu Scott & Weber se v této sedmipodlažní budově postará architektonické studio Chapman Taylor.

Podle Lenky Hrudíkové ze společnosti CBRE, odbornice na coworking u nás, vynikají kanceláře Scott & Weber skvělou lokací, vybavením, designem a kvalitou služeb. „Evidujeme vysokou poptávku po jejich prostorách a máme mnoho klientů na čekací listině,“ tvrdí Hrudíková.

Celý článek najdete zde.

 

 

Další příspěvky

Články z oboruDoporučujeme
07. 09. 2023
Čas čtení 4 min. Coworking je stále populárnější u živnostníků, malých i velkých firem. Co je zdrojem jeho úspěchu…

Děkujeme, že máte zájem.

Naši specialisté vás brzy kontaktují. Věříme, že společně najdeme nejlepší řešení dle vašich potřeb.

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 723 244 537 .

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis