City Element - exterier

City Element je krásná budova kousek od metra a obchodního centra Arkády Pankrác s vysokým komfortem pracovního prostředí. Navíc se pyšní mezinárodní certifikací LEED Platinum. Dosáhla tak na nejvyšší hodnocení energetické soběstačnosti a účinnosti budov v celosvětovém měřítku. 

Systém LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) pochází ze Spojených Států, kde se dočkal velkého ohlasu a nyní se uplatňuje ve více než 130 zemích světa.  Environmentální hodnocení spočívá v klasifikaci budov podle toho, jak je jejich návrh, proces výstavby i samotný provoz šetrný k životnímu prostředí. Získání certifikátu je tak transparentním důkazem kvality budovy.

Hodnocení systémem LEED se skládá ze sedmi základních kategorií. Těmi jsou:

 • udržitelný rozvoj území 
 • hospodaření s vodou 
 • energie
 • materiály a zdroje
 • vnitřní prostředí
 • inovace
 • zohlednění daného regionu

V každé kategorii jsou udělovány body za splnění stanovených kritérií. Jejich celkový počet je 110, budova City Element jich získala rovných 90. Ve třech kategoriích dosáhla na maximální počet, a to za hospodaření s vodou, inovace a zohlednění daného regionu. 

Za zmínku určitě stojí i kvalita vzduchu v budově, která je v boji s viry a nemocemi velmi důležitá. Prostory vynikají systémem větrání zabraňující unikání vzduchu a také vnikání nežádoucího znečištěného vzduchu. Dalším důležitým faktorem bezprašnosti prostředí v budově City Element je vytápění a chlazení, které lze považovat za jedno z nejvhodnějších řešení z pohledu šíření prachu a nečistot. V rámci ekologického aspektu budovy se jedná o kancelářskou budovu s energetickou náročností ve třídě A – mimořádně energeticky úsporná.

Jedinečnost tomuto modernímu centru dodává mimo jiné také atrium plné zeleně a Gallery Lounge, která vás pocitově přenese do prostředí slavných galerií. Najdete zde také flexibilní servisované, zařízené kanceláře vybavené značkovým nábytkem, individuální řešení pro střední a větší firmy, inspirativní coworking prostory, ale i konferenční a zasedací místnosti s nejmodernější A/V technologií.

Přijďte si naše originální prostory prohlédnout a domluvte si schůzku co nejdříve. 

Domluvit prohlídku

Těšíme se na vás.

  Spojíme se s vámi

  Zanechte nám svůj kontakt a naši specialisté na pracovní prostředí se s vámi spojí. Společně najdete to nejlepší řešení dle vašich představ. Domluvíte si prohlídku či si vyzkoušíte den coworkingu zdarma. Ozvat se nám samozřejmě můžete i vy.
  Stačí nám zavolat na číslo +420 601 101 093 .

  O co máte zájem?

  Vyberte řešení*:

  Počet osob*:

  Vyberte lokalitu:

  Vyplňte své údaje