Změna jako příležitost

Péče o životní a pracovní styl

Široce zaměřené téma s klíčovým pojmem: změna, bude otevřeno všem oblastem života, na které se účastníci zaměří. Cílem je nabídnout pohled na samotnou lidskou schopnost změny, jako platformu pro životní proměny. Nová volba v životním směru nebo v pracovním oboru. Často náročný přechod z vrcholné manažerské pozice, do role rodiče. Nebo do role pečovatele o člena rodiny. Téma změna jako náš nezvladatelný limit, osudová lekce nebo nebo možnost sebe nastavení, pro skutečně otevřenou životní příležitost.

Barbora Chuecos je bývalá generální ředitelka americké kosmetické společnosti MARY KAY ČR a SR. Svými dvacetiletými prokázanými schopnostmi špičkové manažerky se s novou energií pustila do vedení neziskové organizace Autismus jako dar. Dále také pracuje jako moderátorka Českého rozhlasu a vede pořad Noční Mikrofórum. S mnoha zajímavými hosty a odborníky tvoří programy s tématy životní styl, zdraví, rodičovství, vztahy, rozvoj… Matka, která se díky svému synovi významným způsobem opřela do české osvěty v oblasti výchovy a možností rozvoje autistických dětí.

Vstupenky zakoupíte v prodejné síti goout.net.

Pro klienti Scott.Weber Workspace je přednáška zdarma. Registrace klientů Scott.Weber Workspace probíhá prostřednictvím tohoto odkazu.

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis