Setkání s paní doktorkou bude lehce neformální, uvolněné a bude formou 2 hod. besedy. Účastníci mohou v průběhu besedy pokládat pestré otázky. K tématu bude také prezentace a odborné náměty na zdravý životní styl, vyvážené stravování a dietní metody, mýty, ale i správné přístupy k dobré fyzické kondici.

PharmDr. Margit Slimáková je specialistka na odbornou osvětu v oblasti zdravotní prevence a výživy. Poskytuje poradenství, publikuje, školí a přednáší. Napsala mnoho bestsellerů na téma veřejného zdraví. Vystudovala farmacii a výživu a ve své práci využívá osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny. Její poradentství je vždy inovativní. Podle rozsáhlého průzkumu nezávislé mezinárodní organizace Ashoka je nejvlivnější českou expertkou v oblasti zdravého životního stylu, zdravé výživy a přístupu ke zdravému životnímu stylu.

Podívejte se, jak to vypadalo na našem prvním setkání.

Vstupenky zakoupíte v prodejné síti goout.net. Klienti Scott.Weber Workspace se můžou přednášky účastnit. Registrace klientů Scott.Weber Workspace probíhá prostřednictvím tohoto odkazu.

Děkujeme za Váš zájem.

Máte zájem o zkušební den zdarma nebo o prohlídku? Stačí, když nám zanecháte níže své údaje. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace