Zdravá výživa – Život v pohodě

Péče o životní a pracovní styl

Setkání s paní doktorkou bude lehce neformální, uvolněné a bude formou 2 hod. besedy. Účastníci mohou v průběhu besedy pokládat pestré otázky. K tématu bude také prezentace a odborné náměty na zdravý životní styl, vyvážené stravování a dietní metody, mýty, ale i správné přístupy k dobré fyzické kondici.

PharmDr. Margit Slimáková je specialistka na odbornou osvětu v oblasti zdravotní prevence a výživy. Poskytuje poradenství, publikuje, školí a přednáší. Napsala mnoho bestsellerů na téma veřejného zdraví. Vystudovala farmacii a výživu a ve své práci využívá osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny. Její poradentství je vždy inovativní. Podle rozsáhlého průzkumu nezávislé mezinárodní organizace Ashoka je nejvlivnější českou expertkou v oblasti zdravého životního stylu, zdravé výživy a přístupu ke zdravému životnímu stylu.

Podívejte se, jak to vypadalo na našem prvním setkání.

Vstupenky zakoupíte v prodejné síti goout.net. Klienti Scott.Weber Workspace se můžou přednášky účastnit. Registrace klientů Scott.Weber Workspace probíhá prostřednictvím tohoto odkazu.

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis