V České republice je v posledních pár letech stabilně nízká nezaměstnanost. I to zapříčiňuje zvýšený zájem o relokaci zaměstnanců ze zahraničí, a to prakticky ve všech oblastech ekonomické migrace napříč všemi regiony. Zájem je o bílé límečky, modré límečky i tzv. růžové límečky. Firmy se o kandidáty lidově řečeno “přetahují”. Oným pomyslným jazýčkem na vahách se potom mohou stát benefity.

U cizinců jsou tím nejatraktivnějším benefitem tzv. relokační balíčky, které mohou obsahovat relokační, imigrač a integrač služby. Kromě relokace rodinných příslušníků nebo třeba poskytnutí pojiště do nich může patřit například home search, tlumočnictví, interkulturní tréninky a podobně.

Agentura Foreigners má s potřebami cizinců bohaté zkušenosti. Pokud vás tato oblast zajímá, existuje několik možností, jak pravidelně zůstávat v obraze. Můžete se přihlásit k odběru jejich měsíčního HR newsletteru, ve kterém sdílí novinky, rady a tipy ze světa imigrace a relokace nebo se zúčastnit webinářů pro HR manažery, které na toto téma pravidelně pořádají. Nejbližší termíny webináře ZAMĚSTNÁVÁME CIZINCE 2022 se konají 23. února v 10:00 (v angličtině) a 15. března v 10:00 (v češtině).

Klientům společnosti Scott.Weber Workspace proto exkluzivně nabízí 20 minutové konzultace na téma relokačních balíčků, případně zaměstnává cizinců obecně. Nabídka platí do konce března 2022. Máte o takovou konzultaci zájem?  Běžte se na náš member portál, kde se dozvíte jak na to.

Děkujeme za Váš zájem.

Máte zájem o zkušební den zdarma nebo o prohlídku? Stačí, když nám zanecháte níže své údaje. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace