Volná energie – Návrat Nikoly Tesly

Klubové programy SOULAD | Eva Tesařová & Jan Rak

Co se dozvíte v tomto klubovém programu:

Volné energie jsou staronovým tématem naší doby a současně velmi důležitou možností vzhledem k možným limitům, které aktuální energetické zdroje mají. Volná energie zatím nepatří k oficiálním vědeckým pojmům. Tedy nepatřila, prozatím, časy se ale právě mění a my máme tu čest, že mezi námi jsou prvotřídní mozky a skutečné osobnosti, které tuto dobu radikálně mění. Jan Rak a jeho profesionální tým vám odhalí fascinují změny.

Prof. Jan Rak

Jan Rak mnoho let působil jako jaderný a kvantový fyzik a jako profesor na finské universitě v Jyväskyle a vedoucí pracovník na projektech urychlovače částic v CERNu.

Dnes Jan Rak posouvá své mnohaleté zkušenosti dál a to doslova za hranice lidského myšlení. Myšlení je totiž jedním ze stěžejních tématů a stálou oblastí vývoje a pozorování. Jak sám často říká: „Pozorovatel pozoruje pozorované a tím ovlivňuje výsledek.“ Jan propojuje významným a uchopitelným způsobem dva světy. Svět poznaný (vědecký) a svět nepoznaný (skrytý), ale přítomný. Od roku 2018 se v České republice významným způsobem zasadil o nové vnímání společenského paradigmatu a posunu lidských možností.

Registrujte se prosím na [email protected].

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis