Umění spolupracovat

Team talks

Týmová spolupráce je jako paní Columbová. Všichni o ní mluví, nikdo ji pořádně neviděl a každý si ji představuje po svém. Kvalitní spolupráce je skrytým a nevyužitým pokladem mnoha týmů a organizací, který vede k lepším výsledkům a k větší lehkosti s jakou jich dosahujete.

Přijměte naše pozvání Team talks k nahlédnutí dovnitř toho, co může zásadně změnit váš tým nebo organizaci. Přijďte si s námi povídat o týmové spolupráci a objevte nové perspektivy, které mohou přinést pozitivní změny.
Ukažme paní Columbové, že i ona může být hvězdou show!

Budete mít možnost potkat zkušené profesionálními kouče s bohatými zkušenostmi (díky tomu bude Team talks postaveno na reálných příkladech ze života) a společně si rozšíříme obzory. Získáte klíčové poznatky pro budování „high performing“ týmu.

A co si z Team talks setkání zcela určitě odnesete?

  • Atributy Skvělého Týmu: Jak vlastně vypadá vysoce spolupracují a „high performing“ tým? Jaké jsou jeho atributy, které zajišťují jeho udržitelný úspěch?
  • Bariéry spolupráce: Budeme diskutovat o nejčastějších bariérách týmové spolupráce a jak je úspěšně překonat.
  • Tajemství Skvělé Spolupráce: Zjistíte, jak můžete ovlivnit kvalitu spolupráce ve svém týmu a přenést ji na novou úroveň.
  • Odpovědnost za spolupráci: Jak mohu přispět ke zlepšení spolupráce bez (s) ohledu na mou roli v týmu?
  • Praktické rady a návody: Nejde jen o teorii. Dostane konkrétní tipy na to, jak vylepšovat spolupráci hned.
  • Jak a proč koučink podporuje rozvoj fungování týmu: Objasníme vám, jakým způsobem individuální a týmový koučink může být katalyzátorem k efektivní týmové spolupráci a vedení.

Připravte si své otázky a názory! Přejeme si, aby naše setkání bylo interaktivní a sdíleli jsme své myšlenky a zkušenosti.

Ondřej a Sláva jsou zkušení profesionální certifikovaní koučové (PCC), kteří za sebou mají více jak 400 hodin vzdělávání v koučování a více jak 3 000 odkoučovaných hodin. Společně vytvářejí partnerství s týmy a jejich lídry a členy a pomáhají z dobrých týmů dělat týmy skvělé. Pomáhají držet týmy a organizace v procesu změny a dosahovat skvělých výsledků lehčeji.

Registrujte se, prosím, na tomto odkazu.

Těšíme se na vás ve 3. patře Praga Studios v prostoru Urban Paradise.

 

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis