Umění nemocí s Janem Vojáčkem

Péče o životní a pracovní styl

Čím vás obohatí téma přednášky:
Jan vydal svůj nový knižní bestseller o jedinečném vnímání nemoci, jako způsobu důležité informace, která není ničím jiným než odrazem našeho života, myšlení a chování. Jan dlouhodobě propaguje velmi inovativní a efektivní způsob léčení vlastní zodpovědnosti a přirozeného přístupu k chápání svého života.

MUDr. Jan Vojáček je lékař funkční medicíny a mentor týmu lékařů v programech a aplikaci funkční medicíny. Autor série knih s tématem Umění být zdráv a mnoha odborných článků o příčinách chronických onemocnění a zdravém životním stylu, podporujícím kvalitu života. Téma metody umění být zdráv, se stalo mottem a cílem i dalších Janových projektů, se kterými aktivně podporuje a inspiruje jednotlivce. Nyní svou metodu rozvíjí dále a připravuje efektivní formy leadershipu s péčí o zaměstnance a to s jasným cílem firemní prosperity a především kondice a zdraví ve firmách.

Vstupenky zakoupíte v prodejné síti ticketportal.cz.

Pro klienty Scott.Weber Workspace je přednáška zdarma. Registrace klientů Scott.Weber Workspace probíhá prostřednictvím tohoto odkazu.

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 


Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis