UMĚLÁ INTELIGENCE – alfa a omega oborové stability

Péče o životní a pracovní styl

Čím vás obohatí téma přednášky: Do naší společnosti přichází zcela nový fenomén a je jím téma umělé inteligence. Rychlost jejího rozvoje začala být v pozornosti jednotlivců i firem. Je mnoha oborů, kde lidé pozorují, zda je blížícím se pomocníkem nebo bezchybnou konkurencí bez emočního lidského faktoru. Blížící se schopnost dominovat v některých oborech je zcela jistě ve společnosti nezvyklým jevem a proto je toto téma nanejvýš zajímavé a poutavé. Co výhledově vnímat, očekávat, využívat ke svému rozvoji nebo jisto jistě ke společenské změně.

Ing. Martin Jotov je výkonným ředitelem a spolumajitelem nanotechnologické společnosti, jedním ze zakladatelů neziskové společnosti The Human Potential Academy zaměřující se na duševní zdraví a pohodu. Je učitelem a certifikovaným transformativním koučem. Jeho posledním sociálním projektem je založení neziskové organizace Porozumění mysli. Ve všech těchto rolích pomáhá lidem kolem sebe nalézat vrozený potenciál pro štěstí, duševní klid, zdraví, tvořivost
a lásku k lidem. Svět a život nám ukazuje, že všechno co hledáme a potřebujeme, máme již dávno sami v sobě.

Vstupenky zakoupíte v prodejné síti ticketportal.cz.

Pro klienty Scott.Weber Workspace je přednáška zdarma. Registrace klientů Scott.Weber Workspace probíhá prostřednictvím tohoto odkazu.

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis