Team talks – Jak úspěšně rozvíjet lidi ve svém týmu

Team talks

Zajímá vás, jak úspěšně rozvíjet lidi ve svém týmu? Možná jste se již setkali s výzvami, které s sebou tento proces nese. Někdy lídři zanedbávají rozvoj svých lidí z různých důvodů – ať už jim na tom nezáleží, neumí to, nemají čas nebo chuť a často odpovědnost přehazují na HR oddělení.

Často se snaží prosazovat změny, aniž by sami byli ochotni se měnit, a zapomínají, že úspěch jejich týmu je přímo spojen s jejich schopnostmi a činnostmi. Tradiční školení soft skills často nestačí k účinné změně chování a návyků. Vidíte jen číslo na vrcholu, zisk, obrat, nebo si uvědomujete, že je to výsledek práce vašich lidí, jejich schopností a nasazení? Nezapomínejme, že vaši lidé jsou ti, kdo tvoří vaše čísla.

Přijměte pozvání k nám na inspirativní setkání a diskusi o úspěšném rozvoji lidí ve vašem týmu. Nabídneme vám zcela nový pohled na to, jak efektivně rozvíjet vaše lidi, včetně strategií a tipů, které můžete začít hned používat.

Zjistíte:

    • Proč je právě tento úkol jedním z nejdůležitějších pro každého lídra – a proč by měl být prioritou vaší, nikoli odpovědností HR oddělení.
    • Jaké jsou klíčové aspekty úspěšného rozvoje lidí v týmech.
    • Účinné strategie a tipy, jak začít hned bez zbytečného otálení.
    • Důvody, proč standardní školení soft skills už nestačí.

Připravte si své otázky a názory! Přejeme si, aby naše setkání bylo interaktivní a sdíleli jsme své myšlenky a zkušenosti.

Ondřej Filip a Bohuslav Theimer z Team Coaching Professionals jsou zkušení profesionální certifikovaní koučové (PCC) a členové International Coaching Federation. Společně mají za sebou více než 400 hodin vzdělávání v koučování a více jak 3 000 odkoučovaných hodin. Spolu vytvářejí partnerství s týmy, jejich lídry i členy, a pomáhají jim skutečně spolupracovat v organizacích a efektivněji využívat jejich čas, díky čemu týmy snadněji dosahují skvělých výsledků.

Účast je zdarma. Potvrďte prosím svou účast na e-mailové adrese: [email protected]

Děkujeme, že máte zájem.

Naši specialisté vás brzy kontaktují. Věříme, že společně najdeme nejlepší řešení dle vašich potřeb.

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 723 244 537 .

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis