Barbora Holcmanová

(Zrušeno) Soulad – Náš život s ETIKETOU

Radostnější soužití

Zveme vás na další z oblíbených besed organizace Soulad. Hostem Evy Tesařové bude tentokrát Barbora Holcmanová, a společně se budou bavit o etiketě. Účast je zdarma pro klienty Scott.Weber Workspace. Registrujte se jako vždy na e-mailové adrese: [email protected].

Čím vás obohatí téma přednášky:

Co vlastně Etiketa je a co není. Jak pomáhá v běžných denní situacích. Jak díky ní můžeme změnit naše vztahy, soužití a prožívání společných chvil. Jak můžeme Etiketu využít jako podporu v seznamování nebo v pracovním jednání. Jak si s Etiketou vytvořit svůj image.

Barbora Holcmanová

Barbora je přední česká lektorka Etikety a jejích vrcholných pravidel. Dále je kolegyní a dlouholetou spolupracovnicí Ladislava Špačka. Barbora již 15 let pomáhá udržovat životní styl zvaný Etiketa ve firmách a společnostech, kde jejich znalost je primární vizitkou oboru. Nevyhýbá se ani moderním názorům a civilizačním rozdílům doby, které společnost někdy rozdělují. Naopak sjednocuje a hledá praktické formy v aplikaci důstojných a kultivačních návyků celé společnosti. Barbora šíří nové paradigma o Etiketě. Učí, že podstatou důstojného života je činit dobro druhým, ale především sobě. A že Etiketa je „dort“ postavený primárně na morálních hodnotách a sebehodnotách. Je facilitátorkou ženských kruhů, kde učí ženy sebedůvěře, jak se otevřít a nebát se mluvit o citlivých a rozvojových tématech.

Děkujeme, že máte zájem.

Naši specialisté vás brzy kontaktují. Věříme, že společně najdeme nejlepší řešení dle vašich potřeb.

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 723 244 537 .

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis