Soulad – Eva Tesařová, Petr Vachler: Tajemství a smysl života

Vyprávění o základech a důvodech natočení filmu Tajemství a smysl života je nahlédnutím do možností a souvislostí lidských vztahů a vzestupů i pádů. Tématem je také láska, strach ze smrti, ale i humor. Otázky, které čím dál častěji navštěvují lidskou mysl a to, kdo lidé jsou a kam směřují. Poutavé vyprávění autora je samo o sobě velmi inspirativním klíčem k osobním životním rozhodnutím.

O Petru Vachlerovi

Český producent, scénárista, režisér. Absolvoval pedagogickou fakultu UK a FAMU. Počátkem 90. let založil nezávislou produkční společnost VAC. Zde vznikla i řada úspěšných televizních pořadů. Vybudoval projekt Český lev a aktivně se podílel na založení České filmové a televizní akademie, v jejímž čele stále stojí jako výkonný ředitel.

Zcela novým a velmi úspěšným projektem je nový celovečerní film: Tajemství a smysl života, jež Petr Vachler točil bezmála 10 let. Film je jedním z jeho nejvýznamnějších projektů. S velkým přesahem nabízí děj, nahlížející na hlubokou podstatu lidských osudů a také vlastního sebepoznání.

O Souladu a Evě Tesařové

Eva Tesařová je známá koučka, lektorka a mentorka, která prostřednictvím organizace Soulad pořádá rozvojové přednášky a workshopy.

Pro klienty Scott.Weber Workspace je akce zdarma, registrujte se na [email protected]. Veřejnost může využít zakoupení lístku na Goout.

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis