Soulad – Eva Tesařová, Martin Pávek: Amazonie a její tajemství

Beseda o tajuplných koutech a tajemstvích Peruánského pralesa. O domorodých kmenech o ztracených civilizacích. O darech přírody, které mají prověřené léčivé účinky. Ale také o osobní cestě každého jednotlivce, za kterou se vydávají každoročně stovky návštěvníků Peru.

O Martinu Pávkovi
Cestovatel, badatel, lektor a průvodce po Amazonii. Organizátor kulturních akcí a dobrodružných výprav. Jednou z Martinových velkých vášní se stalo poznání a studium indiánských etnik a zaniklých kultur světa. Již od roku 2012 se věnuje cestování a průvodcování s expedicemi po tajemném Peru, nepoznané Amazonii a setkávání s jejich obyvateli.

Poznal, jaký je pobyt mezi amazonskými indiány, věnuje se studiu jejich zvyků, šamanismu a zajímá se o tajemný svět mytologií, kosmovize a spirituálního poznání. Žil mezi kmeny Awachů, podílí se na rozvoji indiánského dětského domova, intenzivně spolupracuje s indiánskými kmeny a zajímá se o propojení světových kultur. Aktivně se podílí na ochraně přírody a zachování autentických kulturních bohatství jednotlivých národů. Je uznávaným průvodcem po Peru a bezpečným vůdcem v cestách do hlubin Amazonského pralesa.

O Souladu a Evě Tesařové

Eva Tesařová je známá koučka, lektorka a mentorka, která prostřednictvím organizace Soulad pořádá rozvojové přednášky a workshopy.

Pro klienty Scott.Weber Workspace je akce zdarma, registrujte se na [email protected]. Veřejnost může využít zakoupení lístku na Goout.

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis