Soulad – Eva Tesařová, Diana Siswartonová: Voda v těle, nový pohled na zdraví a krásu

Naprosto unikátní vhled do vlastností vody a jejího vlivu na naše zdraví a svěží kondici. Inspirace na mnoho dostupných kvalitních forem čištění vody a zdrojů. Ukázka schopnosti regenerace a práce s vodou. Vliv v kosmetice a zdravotních kúrách či procedurách. Voda jako lék.

O Dianě Siswartonové

Odbornice na vitální kvalitu vody, česká specialistka, lektorka a konzultantka s indonéskými kořeny. Tématu vody se Diana věnuje mnoho let. Její prioritou je vitální kvalita vody, možnosti nechemického čištění a regenerace vody, podporuje čištění technologiemi které jsou přírodní. Vystudovala FF Univerzity Karlovy. Hovoří osmi jazyky a jazyk vody je dalším. Diana podporuje prokazatelnost, že s vodou lze komunikovat, čistit ji a zušlechťovat právě skrze speciální formy a minerály. Voda vytváří v každém okamžiku rovnováhu k dané situaci. Diana se zabývá odkazem práce Viktora Schaubergera. Účastní se mnoha mezinárodních konferencí a je aktivní ve světových výzkumech. Přednáší na světových sympóziích, věnuje se udržitelnosti zdravé a vitální vodě.

O Souladu a Evě Tesařové

Eva Tesařová je známá koučka, lektorka a mentorka, která prostřednictvím organizace Soulad pořádá rozvojové přednášky a workshopy.

Čím účastníky obohatí téma přednášky:

  • Vhled do vlastnosti vody a jejího vlivu na zdraví a svěží kondici.
  • Inspirace na mnoho dostupných kvalitních forem čištění vody a zdrojů.
  • Ukázka schopnosti regenerace a práce s vodou.
  • Vliv v kosmetice a zdravotních kúrách či procedurách.
  • Voda jako lék.

Pro klienty Scott.Weber Workspace je akce zdarma, registrujte se na [email protected]. Veřejnost může využít zakoupení lístku na Goout.

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis