Soulad – Eva Tesařová, Diana Siswartonová: Voda v těle, nový pohled na zdraví a krásu

Naprosto unikátní vhled do vlastností vody a jejího vlivu na naše zdraví a svěží kondici. Inspirace na mnoho dostupných kvalitních forem čištění vody a zdrojů. Ukázka schopnosti regenerace a práce s vodou. Vliv v kosmetice a zdravotních kúrách či procedurách. Voda jako lék.

O Dianě Siswartonové

Odbornice na vitální kvalitu vody, česká specialistka, lektorka a konzultantka s indonéskými kořeny. Tématu vody se Diana věnuje mnoho let. Její prioritou je vitální kvalita vody, možnosti nechemického čištění a regenerace vody, podporuje čištění technologiemi které jsou přírodní. Vystudovala FF Univerzity Karlovy. Hovoří osmi jazyky a jazyk vody je dalším. Diana podporuje prokazatelnost, že s vodou lze komunikovat, čistit ji a zušlechťovat právě skrze speciální formy a minerály. Voda vytváří v každém okamžiku rovnováhu k dané situaci. Diana se zabývá odkazem práce Viktora Schaubergera. Účastní se mnoha mezinárodních konferencí a je aktivní ve světových výzkumech. Přednáší na světových sympóziích, věnuje se udržitelnosti zdravé a vitální vodě.

O Souladu a Evě Tesařové

Eva Tesařová je známá koučka, lektorka a mentorka, která prostřednictvím organizace Soulad pořádá rozvojové přednášky a workshopy.

Čím účastníky obohatí téma přednášky:

  • Vhled do vlastnosti vody a jejího vlivu na zdraví a svěží kondici.
  • Inspirace na mnoho dostupných kvalitních forem čištění vody a zdrojů.
  • Ukázka schopnosti regenerace a práce s vodou.
  • Vliv v kosmetice a zdravotních kúrách či procedurách.
  • Voda jako lék.

Pro klienty Scott.Weber Workspace je akce zdarma, registrujte se na [email protected]. Veřejnost může využít zakoupení lístku na Goout.

Děkujeme, že máte zájem.

Naši specialisté vás brzy kontaktují. Věříme, že společně najdeme nejlepší řešení dle vašich potřeb.

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 723 244 537 .

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis