Síla a odvaha v nás pro životní výzvy

Péče o životní a pracovní styl

Každá doba, každé lidské životní období přináší osobní nebo pracovní výzvy. Jsou to milníky, které mají za cíl posílit a posunout naše osobní vlastnosti a schopnosti.

Proč ale vnímáme výzvy jako trápení? Nejčastěji pro nesprávné vnímání významu situace a někdy možná pro malou osobní sílu, víru a odvahu.

Pokládáním hlubokých a pravdivých otázek o podstatě smyslu života, pracovních cílech, osobní seberealizaci a sebehodnotě, můžete zklidnit své myšlení, urovnat své hodnoty a najít novou odvahu v časech specifických.

Přijďte s námi pohovořit o jiných úhlech pohledu.

V průběhu besedy můžete pokládat své otázky.

Prof. PhDr. Anna Högenová CSc. je česká filozofka a fenomenoložka.

Absolvovala gymnázium v Žatci, kde mezi její učitele patřil Zdeněk Svěrák, poté působila na FTVS UK a FF UK. Přednáší na pedagogické fakultě UK, je vedoucí Oddělení filozofie a etiky. Na Husitské teologické fakultě UK, taktéž  působí jako vedoucí Katedry filozofie. Zabývá se tématem pohyb a dále tématy pravda jako neskrytost a filozofická podstata lidského bytí.

Vstupenky zakoupíte v prodejné síti goout.net.

Pro klienti Scott.Weber Workspace je přednáška zdarma. Registrace klientů Scott.Weber Workspace probíhá prostřednictvím tohoto odkazu.

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 


Máš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis