Sebevědomí, možná i Tvoje téma

Péče o životní a pracovní styl

Klíčovým aspekem každého úspěšného podnikatele je sebevědomí. Ačkoliv mnoho podnikatelů vyniká svou rozhodností a schopností dominovat v obchodních jednáních, právě pocit nízké sebehodnoty může často být skrytým úskalím na cestě k úspěchu. Objevte nové strategie a postupy, které vám pomohou pečovat o vaše sebevědomí a tím pádem posílit vaše podnikatelské schopnosti. Prozkoumejte s námi tajemství, jakým způsobem může silné sebevědomí ovlivnit váš byznys a jak ho můžete dále rozvíjet.

Host, Karel Pavlatovský, je vášnivý průzkumník lidského nitra a životního smyslu, který prostřednictvím přednášek a workshopů pomáhá lidem objevovat své vnitřní zdroje. Jeho hlavním cílem je podnítit osobní růst a rozvoj jednotlivců, pomáhajíc jim čelit výzvám života s větší odvahou a sebevědomím. Karelova víra v jedinečnost každé cesty života ho vede k podpoře lidí při objevování a rozvíjení jejich silných stránek, aby mohli nalézt radost a harmonii v svém osobním růstu.

Eva Tesařová je známá koučka, která prostřednictvím organizace Soulad pořádá rozvojové přednášky a workshopy. Přijďte a získejte přirozeně zdravé sebevědomí.

Pro klienty Scott.Weber je účast zdarma.
Prosím zaregistrujte se ZDE.

Děkujeme, že máte zájem.

Naši specialisté vás brzy kontaktují. Věříme, že společně najdeme nejlepší řešení dle vašich potřeb.

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 723 244 537 .

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis