Zaměstnáváme cizince – Relokační balíčky CZ

V České republice je v posledních pár letech stabilně nízká nezaměstnanost. I to zapříčiňuje zvýšený zájem o relokaci zaměstnanců ze zahraničí, a to prakticky ve všech oblastech ekonomické migrace napříč všemi regiony. Zájem je o bílé límečky, modré límečky i tzv. růžové límečky. Firmy se o kandidáty lidově řečeno “přetahují”. Oným pomyslným jazýčkem na vahách se potom mohou stát benefity.

U cizinců jsou tím nejatraktivnějším benefitem tzv. relokační balíčky, které mohou obsahovat relokační, imigrač a integrač služby. Kromě relokace rodinných příslušníků nebo třeba poskytnutí pojiště do nich může patřit například home search, tlumočnictví, interkulturní tréninky a podobně.

Agentura Foreigners má s potřebami cizinců bohaté zkušenosti. Pokud vás tato oblast zajímá, existuje několik možností, jak pravidelně zůstávat v obraze. Můžete se přihlásit k odběru jejich měsíčního HR newsletteru, ve kterém sdílí novinky, rady a tipy ze světa imigrace a relokace nebo se zúčastnit webinářů pro HR manažery, které na toto téma pravidelně pořádají. Nejbližší termíny webináře ZAMĚSTNÁVÁME CIZINCE 2022 se konají 23. února v 10:00 (v angličtině) a 15. března v 10:00 (v češtině).

Klientům společnosti Scott.Weber Workspace proto exkluzivně nabízí 20 minutové konzultace na téma relokačních balíčků, případně zaměstnává cizinců obecně. Nabídka platí do konce března 2022. Máte o takovou konzultaci zájem?  Běžte se na náš member portál, kde se dozvíte jak na to.

Děkujeme, že máte zájem.

Naši specialisté vás brzy kontaktují. Věříme, že společně najdeme nejlepší řešení dle vašich potřeb.

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 723 244 537 .

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis