Realitní a obchodní týmy

Konference & afterparty

KONFERENCE & AFTERPÁRTY

VZTAHY, SMÍCH, SDÍLENÍ, RŮST, PROSPERITA

Pět slov, které vystihují druhý ročník motivační a rozvojové konference. Komorní kapacita, mimořádné autority s aktuálním obsahem přednášek. Industriální prostory, bylinná zahrada. Ingredience zaručeného zážitku, kterým získáte bezkonkurenční informace, akcelerujete své profesní dovednosti. Potkáte stejně smýšlející kolegy a v neformálním prostředí navážete řadu přátelství.

V JEDEN ČAS A NA JEDNOM MÍSTĚ MIMOŘÁDNÁ DÁVKA KNOW-HOW PRO VŠECHNY BEZ ROZDÍLU BAREV DRESU.

Nepřetržitý proud informací, know how od úspěšných & networking párty v nejlepším baru široko nedaleko s účastí řečníků, zábavou, hudbou, občerstvením a zejména super drinky.

Program:

8:30 – 8:55 REGISTRACE ÚČASTNÍKŮ

9:00 – 9:10 DOBRÉ RÁNO, VÍTEJTE!

Antonín Krumnikl, realitní makléř v Ostravě komentuje konferenci v karlínský Praze…

9:10 – 9:50 PROČ JSOU HUMOR, KOMIKA, HRA, ZÁBAVA A SMÍCH DŮLEŽITÉ V ŽIVOTĚ I PRÁCI?

Mgr. Petr Fridrich, smícholog, zakladatel jógy smíchu, stand up komik Sedm přínosů humorizace, funnyfikace v práci a byznysu. Vše co jste chtěli vědět o smíchu a báli jste se zeptat…

9:50 – 10:00 MINUTY Z MINISTERSTVA PRO MÍSTNÍ ROZVOJ

Pavel Rakouš – vedoucí samostatného oddělení realitní činnosti, Ministerstvo pro místní rozvoj ČR. Přesná, aktuální data o situaci realitního zprostředkování v České republice k 3.10.2023.

10:00 – 10:40 UMĚNÍ VYJEDNAT COKOLIV, BEZ DŮVĚRY UZAVŘOU DOHODU S NĚKÝM JINÝM

Radim Pařík, prezident mezinárodní Asociace vyjednavačů, člen nejprestižnější světové organizace Negotiation club, lektor. Také autor knihy Umění vyjednat cokoliV. Povíme si společně, na čem mohou často kolabovat vaše schůzky. Dozvíte se, jak a jak rychle se lidé rozhodnou, jestli ses vámi dohodnou, zvýšíte tak šanci na svůj úspěch…

10:40 – 11:10 MODERNÍ KANCELÁŘE V KONTEXTU HYBRIDNÍHO MODELU PRÁCE. KANCELÁŘE, KAM CHTĚJÍ LIDI DOJÍŽDĚT, JSOU PRODUKTIVNÍ A MOTIVOVANÍ

Adam Zvada, výkonný ředitel, zakladatel Scott Weber Workspace. Společnost Scott Weber Workspace, největší poskytovatel flexibilních kanceláří a coworkingu, bude sdílet poznatky o transformačním světě moderních kanceláří a coworkingových prostor…

11:10 – 11:55 ÚSPĚŠNÝ PRODEJ HOTELŮ A KOMERČNÍCH NEMOVITOSTÍ

Jan Adámek, majitel Jan Hospitality – jedničky na trhu prodejů hotelů a Jan reality, soudní znalec, tvůrce sledovaného podcastu Realitní mixér.

Rozdíl při prodeji rezidenčních a komerčních nemovitostí. V čem tkví kouzlo kancelářských budov a hotelů? Jak na prodej a marketing, aneb CRM tě nespasí. Pomůže nám AI? A na tohle si dát pozor.

11:55 – 12:45 PŘESTÁVKA, OBČERSTVENÍ

Energie, svěží vzduch v karlínské bylinné zahradě

12:45 – 13:05 TREND NÁKUPU A VLASTNĚNÍ PRÉMIOVÝCH REKREAČNÍCH NEMOVITOSTÍ, BYZNYSOVÁ PŘÍLEŽITOST 

Zdeněk Komenda, Business Development a Sales, Tuseca GmbH

Zdeněk Komenda více jak 6 let budoval v nejužším vedení český vyhledávač letenek Kiwi.com. Navázal více jak 2000 strategických partnerství, která původní projekt SkyPicker vynesla mezi zasloužilé nadnárodní společnosti velkého významu. Dnes Zdeněk Komenda úspěšně investuje do rekreačních nemovitostí v Chorvatsku, Mexiku a v Indonésii.

13:05 – 13:45 LEADER NEBO BOSS?

Klaudia Rojčík Kocmanová, realitní konzultantka. Vybudovala úspěšnou službu privátního bankovnictví. Mentorka, zakladatelka projektu Reality v sukních. Pomáhá ženám z realit a financí společně růst.

Pojmy “ LEADER” a “MANAŽER” jsou často zaměňovány. Ale mají odlišné role i nároky na dovednosti. A vedení týmu realitních makléřů vyžaduje specifické dovednosti a přístupy…

13:45 – 14:20 FENOMÉN BAŤA V DNEŠNÍM BYZNYSOVÉM SVĚTĚ

Marián Biesik, kouč, mentor, lektor úspěšných

Dají se principy systému řízení Baťa přenést do dnešních způsobů vedení týmů, firem, nebo podniků? Mají se dnešní manažeři a ředitelé firem čím od Bati inspirovat?

14:20 – 15:00 UMĚNÍ NEÚSPĚCHU

prof. RNDr. Josef Hynek MBA, PhD. Děkan Fakulty informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové. Také spoluautor knihy Umění neúspěchu.

Nikdy jsme se nespletli? Nic nepokazili? To je zvláštní, protože chyboval Karel IV., Tomáš Baťa, Matka Tereza… Chybám a omylům se nevyhne nikdo z nás a nepochybně se stávají i při obchodování s realitami…

15:00 – 15:30 PIKOLA KÁVOVÉ RADOSTI

Coffee break, čas na sdílení kontaktů, dojmů, byznysových příležitostí. Každé zrnko Pikola kávy, které projde naší pražírnou nás zajímá. Šetrným pražením chceme podtrhnout původ kávy, neskutečně tvrdou práci farmářů a jedinečnou chuť.

15:30 – 15:50 REALITNÍ TECHNOLOGIE, NOVINKY PRO PROFIT VAŠÍ KANCELÁŘE

Historie všech rezidenčních nemovitostí v Česku na přehledné mapě Radek Šitera, zakladatel Valuo.cz

Od října 2023 budou moci lidé na jedno kliknutí zjistit, jaké jsou ceny nemovitostí v jejich okolí, co se kde prodalo nebo právě prodává. To vše u více než 4 miliónů staveb a dostupné všem pohodlně i z mobilu. Jak z takto otevřeného realitního trhu může profitovat vaše realitní kancelář?

Mapování trendů českého realitního trhu – Hédonické regresní modely a AI Ing. Daniel Kotula, partner Octopus Pro

Analýza klíčových ukazatelů a statistik, které pomáhají předvídat a reagovat na změny na trhu.

15:50 – 16:40 REALITNÍ SLUŽBY PRO NÁROČNOU KLIENTELU

PŘEKVAPENÍ

16:40 – 17:30 BUDOVÁNÍ VZTAHŮ V TVRDÉM KONKURENČNÍM PROSTŘEDÍ

Milorad Miškovič, zakládající a řídící partner KARLIN PORT REAL ESTATE, realitní profesionál s 27 lety zkušeností v oblasti investic a developmentu nemovitostí, řízení klíčových vztahů s investory v České republice, střední a východní Evropě a zemích bývalé Jugoslávie. Hodnota realizovaných realitních transakcí více jak 1 bilion EUR.O vztazích a jejich významu v jakémkoliv ohledu. O jejich úspěšném budování. Posilování sfér vlivu v rodinném, podnikatelském prostředí. S municipalem, akademickou obcí, neziskovým sektorem. Diskuze, dotazy očekávány.

17:30 ZÁVĚREČNÉ SLOVO, NASHLEDANOU V Liquid office BARU – afterpárty

#vztahy #smich #sdileni #rust #prosperita #realitnikonference

Vstupné na konferenci + After party: 1.9.2023 – 30.9.2023 3880 Kč

Vstupné pouze na konferenci: 1.9.2023 – 30.9.2023 2990 Kč.

Klienti Scott.Weber Workspace získávají slevu 1 000Kč. Bližší informace najdete na našem Member Portálu.

Navíc každý účastník dostává kredit dalších 1000 Kč na vzdělávání u Realitního Týdne (www.realitnityden.cz), který obdržíte v odpovědním mailu potvrzujícího platbu. Částka se odečte z ceny vybraného workshopu. Platí pravidlo jeden účastník konference může použít jeden promo kód (promo kód je nepřenosný a je možné ho použít na 1 workshop) s platností do 1.3.2024.

Dress code konference: Smart Casual

Děkujeme, že máte zájem.

Naši specialisté vás brzy kontaktují. Věříme, že společně najdeme nejlepší řešení dle vašich potřeb.

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 723 244 537 .

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis