Pracovní psychohygiena

Péče o životní a pracovní styl

MUDr. Jan Vojáček povede diskuzi s andragožkou, lektorkou, koučkou a facilitárorkou Mgr. Evou Tesařovou. Vystudovala psychologii na Kpp.fp.TUL, věnovala se aktivně aplikované psychologii na VŠAPS, je odbornou, akreditovanou specialistkou na mobbing a šikanu na pracovišti. Od roku 2018 pracovala na světovém programu pro Ministerstvo práce a sociálních věcí, v tématech vztahové patologie a prevence šikany.

Eva založila projekt SOULAD školení a je odbornou, akreditovanou specialistkou na mobbing a šikanu na pracovišti. Specializuje se na komplexní firemní rozvoj, především firemní kulturu, syndrom vyhoření, vztahy, komunikaci, psychohygienu nebo osobnostní rozvoj. Nejvíce se specializuje na komplexní firemní rozvoj, především firemní kulturu, syndrom vyhoření, vztahy, komunikaci, psychohygienu nebo osobnostní rozvoj.

O přednášce:
Setkání s Evou Tesařovou bude uvolněné a neformální. Opět zvolíme formu 2 hodinové besedy. Účastníci mohou v průběhu besedy pokládat otázky na zdravý osobní i pracovní život, duševní hygienu, stres a pracovní tlak.

Vstupenky zakoupíte v prodejné síti goout.net. Pro klienti Scott.Weber Workspace je přednáška zdarma. Registrace klientů Scott.Weber Workspace probíhá prostřednictvím tohoto odkazu.

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis