Přidejte se k tomuto Pop-in 2 v 1, abyste se dozvěděli o dvou senzačních tématech, obklopeni inspirativní atmosférou ve Flow Lounge s prohlídkou prémiových pracovních prostorů Scott.Weber v ikonické budově The Flow a získejte volný den v coworkingu!

Nová řešení pracovního prostoru pro společnosti všech velikostí: Hledáte správné řešení pro potřeby vašich kancelářských prostor? V dnešní době se více než kdy jindy všichni snažíme najít řešení, jak pracovat efektivně, bezpečně a se sníženými kancelářskými náklady. Odborníci Scott.Weber vám poskytnou to správné řešení pracovního prostoru, které vaší společnosti pomůže podpořit spolupráci a zapojení a také podpořit firemní kulturu. Navštivte a zažijte prostory i inspirativní atmosféru ve Flow Lounge a my vám rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

Řečníci:

Martin Holý, vedoucí růstu

Monika Mašková, Workplace Consultant

Zaměstnávání cizinců: současná situace a praktické tipy: Zaměstnává vaše společnost cizince? Imigrační situace v České republice se mění jako počasí. Brexit, pandemie koronaviru a nedávná novela imigračního zákona věci tak zkomplikovaly, že HR manažeři často nestíhají. Připojte se k tomuto Pop-in a odborníci na cizince vám pomohou najít orientaci. Jak zaměstnávat občany třetích zemí? Jaká je aktuální situace na českých ambasádách? Jak to mohou vládní programy ekonomické migrace usnadnit? Můžete zaměstnat zahraniční studenty a absolventy? A jaké výhody přináší modré karty? To a ještě více vám bude odhaleno!

  Spojíme se s vámi

  Zanechte nám svůj kontakt a naši specialisté na pracovní prostředí se s vámi spojí. Společně najdete to nejlepší řešení dle vašich představ. Domluvíte si prohlídku či si vyzkoušíte den coworkingu zdarma. Ozvat se nám samozřejmě můžete i vy.
  Stačí nám zavolat na číslo +420 601 101 093 .

  O co máte zájem?

  Vyberte řešení*:

  Počet osob*:

  Vyberte lokalitu:

  Vyplňte své údaje