Pop in session – Nová řešení pracovního prostoru

Přidejte se k tomuto Pop-in 2 v 1, abyste se dozvěděli o dvou senzačních tématech, obklopeni inspirativní atmosférou ve Flow Lounge s prohlídkou prémiových pracovních prostorů Scott.Weber v ikonické budově The Flow a získejte volný den v coworkingu!

Nová řešení pracovního prostoru pro společnosti všech velikostí: Hledáte správné řešení pro potřeby vašich kancelářských prostor? V dnešní době se více než kdy jindy všichni snažíme najít řešení, jak pracovat efektivně, bezpečně a se sníženými kancelářskými náklady. Odborníci Scott.Weber vám poskytnou to správné řešení pracovního prostoru, které vaší společnosti pomůže podpořit spolupráci a zapojení a také podpořit firemní kulturu. Navštivte a zažijte prostory i inspirativní atmosféru ve Flow Lounge a my vám rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

Řečníci:

Martin Holý, vedoucí růstu

Monika Mašková, Workplace Consultant

Zaměstnávání cizinců: současná situace a praktické tipy: Zaměstnává vaše společnost cizince? Imigrační situace v České republice se mění jako počasí. Brexit, pandemie koronaviru a nedávná novela imigračního zákona věci tak zkomplikovaly, že HR manažeři často nestíhají. Připojte se k tomuto Pop-in a odborníci na cizince vám pomohou najít orientaci. Jak zaměstnávat občany třetích zemí? Jaká je aktuální situace na českých ambasádách? Jak to mohou vládní programy ekonomické migrace usnadnit? Můžete zaměstnat zahraniční studenty a absolventy? A jaké výhody přináší modré karty? To a ještě více vám bude odhaleno!

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis