Místo pro život

Místo pro život

Vyhlášení výsledku výzkumu

Místo pro život je společensky odpovědný projekt, který monitoruje kvalitu života obyvatel a životního prostředí v České republice. Pro co nejobjektivnější obraz o aktuálním stavu se výzkum opírá o 2 hlavní pilíře. Jeden stojí na objektivních datech pocházejících z nezávislých zdrojů a ten druhý zahrnuje průzkum mezi 2 320 obyvatel napříč celou republikou. Jednotlivé kraje jsou sledovány v dlouhodobém horizontu a do popředí se dostává společenská diskuze o hodnotách vyznávaných mezi obyvateli.  

Prvenství z minulého roku si nese Zlínsky kraj. Kdo to bude tento krát se dozvíme 21. června v našich prostorech ve Visionary.

Akci moderuje Michaela Nováková, moderátorka ekonomického zpravodajství na ČT24. Součástí vyhlášení bude prezentace dílčích výsledků výzkumu a diskuse ke klíčovým tématům se zástupci veřejné správy, členy kolegia a zástupci podnikatelů. 

Více informací a program diskuse naleznete na webových stránkách akce.

Mezi pozvanými jsou i klienti Scott.Weber Workspace. Pokud mezi ně patříte a rádi byste se akce zúčastnili, registrujte se, prosím na e-mailové adrese: [email protected] 

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis