DMC management consulting slaví letos 20 let existence firmy. Při té příležitosti pořádá konferenci, na které se společně se svými klienty ohlédne za tím, co společně již dokázali, a nastíní výzvy, které firmy čekají v budoucnosti.

Program konference byl vytvořen tak, aby inspiroval jak top manažery, tak i HR a manažery z provozu. Bude kombinací prezentací zkušeností významných firem (Komerční banka, Robert Bosch, THIMM Obaly, Albert Česká republika, BIKE FUN International, Scott.Weber Workspace…) a řady workshopů, kde budou účastníci mít prostor na dotazy a sdílení zkušeností, obav i úspěchů.

Minulost a budoucnost se propojí ve 3 stěžejních oblastech:

  • Výzvy nového business prostředí a flexibilita
  • Leadership nové generace
  • Udržitelnost

V současnosti se spousta firem se potýká s výzvami nového business prostředí a flexibility. Tohle téma pomůže rozlousknout náš CEO, Martin Holý a provede vás novými řešeními flexibilního prostředí.

20. výročí založení firmy je pádným důvodem k oslavě, a proto bude součástí konference i #VioletParty, na kterou jsou srdečně zváni všichni účastníci konference Back to the Future.

Pro více informací a registrace navštivte webové stránky konference: Pro klienty Scott.Weber Workspace máme speciální slevu 20 %. Informace o tom, jak ji uplatnit najdete na našem Member Portálu.

Těšíme se na Vás!

 

Děkujeme za Váš zájem.

Máte zájem o zkušební den zdarma nebo o prohlídku? Stačí, když nám zanecháte níže své údaje. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace