Konference Back to the Future

DMC management consulting slaví letos 20 let existence firmy. Při té příležitosti pořádá konferenci, na které se společně se svými klienty ohlédne za tím, co společně již dokázali, a nastíní výzvy, které firmy čekají v budoucnosti.

Program konference byl vytvořen tak, aby inspiroval jak top manažery, tak i HR a manažery z provozu. Bude kombinací prezentací zkušeností významných firem (Komerční banka, Robert Bosch, THIMM Obaly, Albert Česká republika, BIKE FUN International, Scott.Weber Workspace…) a řady workshopů, kde budou účastníci mít prostor na dotazy a sdílení zkušeností, obav i úspěchů.

Minulost a budoucnost se propojí ve 3 stěžejních oblastech:

  • Výzvy nového business prostředí a flexibilita
  • Leadership nové generace
  • Udržitelnost

V současnosti se spousta firem se potýká s výzvami nového business prostředí a flexibility. Tohle téma pomůže rozlousknout náš CEO, Martin Holý a provede vás novými řešeními flexibilního prostředí.

20. výročí založení firmy je pádným důvodem k oslavě, a proto bude součástí konference i #VioletParty, na kterou jsou srdečně zváni všichni účastníci konference Back to the Future.

Pro více informací a registrace navštivte webové stránky konference: Pro klienty Scott.Weber Workspace máme speciální slevu 20 %. Informace o tom, jak ji uplatnit najdete na našem Member Portálu.

Těšíme se na Vás!

 

Děkujeme, že máte zájem.

Teď už jenom stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt. 

Pokud ale spěcháte, neváhejte nás kontaktovat na čísle: +420 601 389 500.

Váš tým Scott.Weber Workspace 

Máš zájem o tuto pozici?

Napiš nám něco o soběMáš zájem o tuto pozici?


Napiš nám něco o sobě

Pošlete nám životopis